TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Skype i "pierdzący" głośnik

Offline umcs

  • ***
  • 229
Skype i "pierdzący" głośnik
« dnia: 29 Styczeń 2009, 18:27:02 »
Taki problem sobie stworzyłem, że bawiąc się ustawieniami dźwięku coś sknociłem i podczas rozmowy w Skypie pierdzą mi głośniki, pierdzą wtedy kiedy mówi ta osoba z drugiej strony. Nie napisze wam co zrobiłem bo nie wiem. Napisze ktoś może jak to odwrócić? Możliwe jest zresetowanie ustawień dźwiękowych?
Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej PIĆ WÓDKĘ.

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Skype i "pierdzący" głośnik
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Styczeń 2009, 02:25:15 »
muszągdzieśbyć domyślne ustawienia (default) a jak coś to zawsze możesz wrócić do któregoś z punktów przywacania zanim grzebałeś w ustawieniach :)
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline umcs

  • ***
  • 229
Odp: Skype i "pierdzący" głośnik
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Luty 2009, 14:09:46 »
Inaczej sobie poradziłem z tym "pierdzeniem". Ściszyłem Skypa. Nie dokładnie o takie rozwiązanie i chodziło ale pomogło.
Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej PIĆ WÓDKĘ.