TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

google preferences - nie działa

google preferences - nie działa
« dnia: 12 Październik 2011, 19:51:26 »
probuje zmienic ustawienia goola wyszukiwarki na http://goolge.com/preferences, glownie chodzi o nie filtrowanie wynikow i nie stosowanie podpowiadania wynikow przez automatyczne owieranie strony w trakcie wpisywania tagu/ów- jak to miejsce obecnie.

po zmianie i zapisaniu ustawien mam okienko w operze , ze zmiany dokonano i zostay wrpowadzone, ale zaraz po tym komunikat (nizej) i powrot do poprzednich ustawien, tak samo na operze i ff oraz na ie :

Cytuj
404. That’s an error.
The requested URL /setprefs?sig=0_7uVnAIN_x_hNadyxEQvVGI5iSrU%3D&submit2=Zapisz+ustawienia&hl=pl&safeui=off&suggon=2&num=10&q= was not found on this server. That’s all we know.
http://www.google.com/preferences

jakies rozwiania, pomysly????
« Ostatnia zmiana: 13 Październik 2011, 16:59:04 wysłana przez Mirahz »