TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

System nie widzi pendriva

Offline Lufa

System nie widzi pendriva
« dnia: 08 Październik 2011, 00:30:59 »
Witam.
Bawiłem się programem do edycji partycji i skasowałem niechcąco partycje na pendrivie. I teraz system nie widzi go. Utworzyłem nową partycję, sformatowałem ale nie wiem co dalej, czemu Windows nie widzi pendrive'a?

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: System nie widzi pendriva
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Październik 2011, 15:04:26 »
a inny komp go widzi/ wykrywa - moze sie popsul

Offline Lufa

Odp: System nie widzi pendriva
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Październik 2011, 19:35:24 »
No właśnie inne go widzą, też system Windows 7. Mój komputer inne pendrivy widzi, tylko tego nie... No i mam też windowsa XP na nim i on go też widzi. Dziwne...

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: System nie widzi pendriva
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Październik 2011, 21:18:02 »
pffff nic nie kumam z tego

Odp: System nie widzi pendriva
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Październik 2011, 23:11:07 »
Spróbuj narzędzia HP USB Disk Storage Format tool - ja dźwignąłem tym pendrive'a firmy goodram po tym jak sformatowałem go jako partycja startowa/rozruchowa i był niewidoczny dla systemu.

Offline Lufa

Odp: System nie widzi pendriva
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Październik 2011, 19:21:38 »
No to teraz nadal go nie widzi w moim komputerze, ale jak kliknę właściwości dysków to widzi go. I jak go wtykam i wyciągam to jest dźwięk. A w managerze sprzętu jest w urządzeniach przenośnych jako "sterownik woluminu systemu plików WPD" - kod 10 ( nie można uruchomić tego urządzenia). Próbowałem odinstalować i zainstalować, nic się nie zmienia, mam komunikat że sterownik jest aktualny. Teraz to dopiero głupi jestem!