TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem ze sterownikami(?)

Problem ze sterownikami(?)
« dnia: 26 Wrzesień 2011, 19:24:22 »
Witam. Nie dawno podczas gry zaciął mi się komputer i wyskoczyły jakieś kolore paski, wyłączyłem go i próbowałem uruchomić ponownie - wyskoczył blue screen, postanowiłem zrobić formata - wszystko ładnie działało dopóki nie zainstalowałem sterowników. Próbowałem ze strony acera oraz nvidii (chodzi o sterowniki grafiki) za każdym razem komputer nie chciał się uruchomić, po ładowaniu restartował się. Nigdy nie miałem takich problemów, lecz kilka miesięcy temu miałem problem z tą kartą graficzną.

Jest to notebook acer aspire 5720Z z kartą graficzną 8400M GS. Miał ktoś kiedyś taki problem?  :-[

Odp: Problem ze sterownikami(?)
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Październik 2011, 23:15:47 »
jeśli nawet sterownik referencyjny od producenta laptopa nie pasuje to może to być problem hardware'owy czyli uszkodzenie karty grafiki, niekiedy da się z tym żyć - mi np. w karcie GF6200GO laptopowej po pewnym czasie uszkodziło się wyjście tv - nie wykrywała telewizora (nawet po zainstalowaniu na nowo systemu i takich jak przy nowym laptopie sterowników z którymi wcześniej wszystko działało) ale wszystko inne chodzi nadal dobrze.