TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z partycją Recovery

Problem z partycją Recovery
« dnia: 01 Październik 2011, 11:52:37 »
Witam!

Jestem użytkownikiem Linuksa, dlatego nie bardzo wiem, jak mogę sobie poradzić z problemem. Otóż posiadam Nokię Booklet 3G i ostatnio postanowiłem zainstalować na nim MeeGo. Partycje Recovery pozostawiłem nietkniętą. Problem się pojawił, gdy chciałem wrócić do Windowsa 7. Aplikacje do przywracania stanu fabrycznego bootowałem z GRUBa, później odpalałem "ImageXRecovery". Pasek postępu przechodzi kawałek a następnie zawiesza się i pojawia się komunikat w stylu "Nieprawidłowy Boot.ini". Postanowiłem ugryźć problem od innej strony i zainstalowałem z USB inną wersję Windowsa 7 (tak, żeby odtworzyć system plików) i ponowna próba z Recovery dała ten sam efekt. Podglądnąłem dysk C: i Recovery umieścił tam ze dwa katalogi i jeden plik i na tym koniec.

Nie wiem za bardzo jak to rozwiązać, ale może parę informacji by mnie naprowadziło na trop:

1) Czy partycja Recovery ma być startową partycją domyślnie? Czy Windows sam ją bootuje, gdy jest taka potrzeba.
2) Czy może ona przeprowadzić odzyskiwanie na pustym dysku? (Bez żadnej instalacji Windowsa 7)?

Ew. jakby ktoś miał obraz dysku dla tego netbooka to niech się podzieli ;)

Pozdro
« Ostatnia zmiana: 01 Październik 2011, 12:04:18 wysłana przez art3c »