TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Nieznane urządzenia

Nieznane urządzenia
« dnia: 28 Wrzesień 2011, 09:56:19 »
Przy każdym uruchomieniu systemu dostaje wiązankę ostrzeżeń i informacji o tym że brakuje sterowników i sterownik jest instalowany. Oczywiście NICZEGO nie znajdzie bo tak jest od początku jak kupiłem laptopa (Lenovo G560). Z czasem podłączałem telefon (NokiaE52) to urządzeń sie na mnożyło, głównie w sekcji związanej z BlueTooth. Chciałbym by te sterowniki były zainstalowane ale nie mam ZIELONEGO pojęcia o jakie urządzenie chodzi. W efekcie tracę 5 - 10 minut po uruchomieniu komputera az Windows dojdzie do wniosku ze nie ma sterowników.

Ew. Jak wyłączyć skanowanie w poszukiwaniu urządzeń na starcie systemu lub chociaż przeszukiwanie z Windows Update?

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Nieznane urządzenia
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Wrzesień 2011, 19:28:09 »
sprobuj zainstalowac nowszy sterownik cheipsetu

Odp: Nieznane urządzenia
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Wrzesień 2011, 11:52:15 »
Nie ma, najnowszy jest sprzed daty zakupu laptopa.

Odp: Nieznane urządzenia
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Październik 2011, 13:54:17 »
Masz jakieś żółte wykrzykniki w menadżerze urządzeń?(start>>prawy przycisk myszki na mój komputer >>właściwości>> menadżer urządzeń.