TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Zawieszanie się eksploratora Windows

Zawieszanie się eksploratora Windows
« dnia: 24 Wrzesień 2011, 11:11:22 »
Od kilku dni mam problem z Eksploratorem Windows posiadam 64 bitową wersje Windowsa 7 problem polega na tym że wchodzę do dowolnego folderu na dowolnej partycji dowolnego dysku klikam PPM na jakimś pliku czy folderze i w tym momencie zawiesza mi się Eksplorator Windows, a co zauważyłem to mogę wejść do tego folderu gdy ten sam uprzednio otwarty folder jest zawieszony i nic się nie zawiesza mogę przeprowadzić operacje kopiowani/przenoszenia pliku aż do momentu uruchomienia komputera ponownie myślałem że to może być problem z elementami menu kontekstowego "Context menu handler" ale wyłaczyłem w programie ShellExView elementy które mogły by być przyczyna irytujących zawieszeń powłoki explorer ale dalej się zawiesza. Sam już nie wiem co może być przyczyną tego zawieszania się Explorera


Googlujac nie tylko czekając na odpowiedzi  znalazłem coś ciekawego ponoć dodanie Eksplorera do wykluczeń w funkcji DEP we Własciwosciach systemu zakładka Zaawansowane sekcja wydajność no i na koniec "Zapobieganiu wykonywaniu danych" rozwiązuje problem z zawieszeniem tylko to dotyczyło Windowsa Visty.

Tylko nie bardzo rozumiem przecież miałem wcześniej Windowsa 7 tylko że 32 bitowego teraz mam 64 bit za sprawa 6gb ramu i zaczęły się te problemy jak już wszystko po instalowałem to się zaczęło sypać