TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 - problem po instalacji Windows 8

Windows 7 - problem po instalacji Windows 8
« dnia: 17 Wrzesień 2011, 17:12:40 »
Mam pewien problem wczoraj zainstalowałem sobię windowsa 8, ale nie wiedziałem że nie bedzie opcji wyboru na jakiej partycji ma się zainstalować więc odszedłem od notebook'a po 20min przychodzę windows zainstalowany ale zauważyłem że nie ma starego windowsa 7, windows 8 nie spodobał mi się za bardzo no i chciałbym wrócić do windows'a 7. Tylko jak kupowałem laptopa (lenovo g565) to do niego nie było płytki tylko windows był na ukrytym dysku, więc wszedłem przez instalatora systemu i był tam dysk X:Boot skopiowałem jego zawartość wszedłem spowrotem na windows 8 i pojawiają mi się błedy np: nie ma pliku boot.wim potem że nie ma install.wim (windows który miałem na początku to windows 7 home premium), no i za chiny nie mogę powrócić do starego ;/ PROSZĘ O POMOC PONIEWAŻ LAPTOP PILNIE POTRZEBNY NA JUTRO
« Ostatnia zmiana: 10 Październik 2011, 14:42:48 wysłana przez Mirahz »

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Windows 7 Problem
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Wrzesień 2011, 20:53:50 »
pff a przywracanie systemu nie pomaga ?

Offline AG

Odp: Windows 7 Problem
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Październik 2011, 23:32:35 »
Hej mam podobny problem, z tym ze nie instalowalem Win 8 tylko Win 7 Ultimate; mialem program Win 7 Home Premium 64 bit, a wpisalem mu przez pomylke Win 7 Ultimate Anytime Upgrade 32 bit. Klucz przeszedl tymczasowo, bo moglem zmienic system na jezyk polski. na chwile obecna komputer wyswietla komunikat: "Microsoft Visual C++ runtime library, runtime error, program: C:/program files..." i mam sie skontaktowac z "applications support team". Probowalem przywrocic system do wczesniejszej wersji, ale bez skutku, po czym sprobowalem postawic nowy sytem z ukrytej partycji, ale system jej nie widzi. Nie moge w zaden sposob wycofac mojej glupoty z wpisaniem 32 bit klucza do 64 bit systemu.
help :)