TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

skróty dla niepełnosprawnych

skróty dla niepełnosprawnych
« dnia: 17 Wrzesień 2011, 09:35:37 »
witam wszystkich, zalozyłem nowy watek, gdyz nic nie znalazłem dla niepełnosprawnych.. Przy moim schorzeniu zmuszony jeste do pisania palcem prawej reki (lewa reka jest całkowicie "wyłaczona". posiadam laptop acer 5750 i windows 7. czy sa skróty klawiszowe do lewych klawiszy "Fn" i ctrl ?- głównie chodzi mi o skrót do kontrasu- rozjasniania ekranu i mozliwosc  uzycia klawisza "-Fn" , np. aby blokował sie po kilkukrotnym jego wcisnieciu ( takie opcje sa w windowsie ale tylko dla funkcji ctr+alt+del. . Przepraszam za błedy i pisownie ale palcami prawej reki nie siegam na lewa strone klawiatury

Odp: skróty dla niepełnosprawnych
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Marzec 2012, 23:27:44 »
być może pomoże Ci tutaj edytor klawiatury np "hot keyboard" a już na pewno pomógł by program "kbdedit" który działa nawet na virtualkeys - czyli keye typu back, volume czy Fn - niestety jego darmowa wersja nie umożliwia zapisania efektów przemapowań.