TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 8 Developer Preview Build 8102 do pobrania od 14 września

Odp: Windows 8 Developer Preview Build 8102 do pobrania od 14 września
« Odpowiedź #150 dnia: 06 Listopad 2011, 17:42:45 »
Publiczna Beta Windows 8 - 10-13 Styczeń (na Consumer Electronics Show CES 2012);

M$ w tej chwili pracuje nad Buildem 8200

http://www.windows8news.com/2011/10/30/coming-windows8-beta-release-january/

Odp: Windows 8 Developer Preview Build 8102 do pobrania od 14 września
« Odpowiedź #151 dnia: 07 Listopad 2011, 14:25:26 »
jak pamiętam w przypadku windows 7, to częściej wychodziły nowe build-y
(defn foo

(println x)
(if (zero? x)
nil
(recur (dec x))))

Offline fazzi

  • ***
  • 180
  • W oczekiwaniu na Windows 8 ...
Odp: Windows 8 Developer Preview Build 8102 do pobrania od 14 września
« Odpowiedź #152 dnia: 07 Listopad 2011, 19:55:14 »
A tak lekko schodząc z tematu - jakich antywirusów używacie pod Windows 8? Avast nie działa (przynajmniej mi); Comodo nie chce się instalować (zgodność nie pomaga); Kaspersky nie chce się instalować (wywala error). Jedynie GData działa normalnie.

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Windows 8 Developer Preview Build 8102 do pobrania od 14 września
« Odpowiedź #153 dnia: 07 Listopad 2011, 23:42:26 »
jak pamiętam w przypadku windows 7, to częściej wychodziły nowe build-y
Zgadza się, ale tuż przed RC i po RC był wysyp. Teraz mamy dopiero pre-beta, a właściwa beta w styczniu. Wszystko przed nami ;D Znowu będziemy się bawić wyciekami jak kiedyś  :D

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: Windows 8 Developer Preview Build 8102 do pobrania od 14 września
« Odpowiedź #154 dnia: 10 Listopad 2011, 23:44:24 »
A tak lekko schodząc z tematu - jakich antywirusów używacie pod Windows 8? Avast nie działa (przynajmniej mi); Comodo nie chce się instalować (zgodność nie pomaga); Kaspersky nie chce się instalować (wywala error). Jedynie GData działa normalnie.
Essentials od Microsoftu- działa wyśmienicie:)

Offline fazzi

  • ***
  • 180
  • W oczekiwaniu na Windows 8 ...
Odp: Windows 8 Developer Preview Build 8102 do pobrania od 14 września
« Odpowiedź #155 dnia: 11 Listopad 2011, 10:05:34 »
Nie mam zaufania do tego programu MS. . .

Offline BruTUs

  • ***
  • 109
Odp: Windows 8 Developer Preview Build 8102 do pobrania od 14 września
« Odpowiedź #156 dnia: 15 Listopad 2011, 18:48:54 »
jak pamiętam w przypadku windows 7, to częściej wychodziły nowe build-y
Zgadza się, ale tuż przed RC i po RC był wysyp. Teraz mamy dopiero pre-beta, a właściwa beta w styczniu. Wszystko przed nami ;D Znowu będziemy się bawić wyciekami jak kiedyś  :D

Juz sie nie mogę doczekać tych testow tak jak to miało miejsce z 7. Jescze teraz ze trzy plyty z buildem leza u mnie, siudemki x64:)

Ten system mi sie podoba ale jedynie co to bez sensu zrobili w metro to, ze zabrali flesza:( oglądam dużo we fleszu no i jakos musze to metro wylaczyc a tak fajnie smiga.... nie ma to jak kombinacje "alpejskie" M$
Intel i5 2500k@4.5GHz/Gigabyte G1 Sniper 3/Corsair H100/16GB Corsair Veng.1600MHz/CORSAIR 1200W/2xSSD Samsung 830 128GB Raid0/4x150GB Velociraptor Raid0 i 1TB/2xSapphire 7970 3GB/SB X-FI TITANIUM HD/LG 47" HD 3D/ LG 22" HD/Logitech G27/Logitech Perf.MX/LG BD/CM HAF932/NZXT/Monster Insp.

Odp: Windows 8 Developer Preview Build 8102 do pobrania od 14 września
« Odpowiedź #157 dnia: 02 Grudzień 2011, 20:31:25 »
Cytuj
Według nieoficjalnych informacji publiczna beta systemu Windows 8 ma zostać udostępniona w lutym przyszłego roku. Możemy też spodziewać się nowego systemu plików — ReFS. Już za kilka dni natomiast dowiemy się więcej na temat sklepu Windows Store.

The Next Web dotarł do informacji ze źródeł zbliżonych do Microsoftu, że firma planuje już wkrótce wydać publiczną wersję beta systemu Windows 8. Najbardziej prawdopodobna data to luty przyszłego roku, choć nie są wówczas planowane żadne większe konferencje — jedynie Mobile World Congress pod koniec miesiąca, choć tam z pewnością pierwsze skrzypce będzie grać Windows Phone. Beta Windows 8 może zostać wydana tydzień wcześniej, w okolicach 20 lutego. Jeśli ta informacja się potwierdzi, mogłoby to oznaczać, że finalna wersja Windows 8 pojawi się w czerwcu lub w lipcu.


Inną ciekawostką odkrytą w najnowszych kompilacjach, które wyciekły z Microsoftu jest nowy system plików. Nie jest to jednak już Protogon, o którym głośno było kilka miesięcy temu. Całkiem możliwe, że jest to tylko zmiana nazwy, ale Microsoft utwierdził nas w przekonaniu, że faktycznie zamierza nowy system plików umieścić w Windows 8 — opcje formatowania nośników w tym systemie pojawiły się w graficznym interfejsie użytkownika. Niestety niewiele wiadomo o ReFS, podobnie jak wcześniej o Protogonie. Wygląda na to, że będzie to system oparty o strukturę bazy danych (podobnie jak niegdyś WinFS, choć bezpośrednich porównań raczej należy unikać) i, przynajmniej obecnie, nie można zainstalować systemu operacyjnego na partycji sformatowanej przy pomocy tego systemu plików.

Przy okazji warto wspomnieć, że na 6 grudnia Microsoft zaplanował konferencję prasową, na której poda do wiadomości szczegóły związane z planowanym uruchomieniem zintegrowanego z systemem sklepu online z aplikacjami — Windows Store — odpowiednika Mac App Store. Co już dzisiaj wiadomo o sklepie Microsoftu? Dostępne w nim będą wyłącznie aplikacje z interfejsem Metro (i tylko tam można będzie je kupić). Zakupy będą związane z kontem użytkownika, a nie komputerem, co umożliwi korzystanie z zakupionego oprogramowania na maksymalnie pięciu komputerach. W sklepie będą dostępne wersje testowe, a już zakupione aplikacje będzie można aktualizować za pośrednictwem Windows Store. Pozostałe aplikacje (bez interfejsu Metro, czyli póki co przeważająca większość) będą mogły być promowane w Windows Store pod warunkiem spełnienia określonych kryteriów, ale Microsoft w celu zakupu będzie odsyłał na stronę producenta.

Źródło: dobreprogramy.pl
« Ostatnia zmiana: 12 Grudzień 2011, 13:08:58 wysłana przez Mirahz »

Offline BruTUs

  • ***
  • 109
Odp: Windows 8 Developer Preview Build 8102 do pobrania od 14 września
« Odpowiedź #158 dnia: 10 Grudzień 2011, 19:54:23 »
Nie wiem jak u was ale u mnie zaczal dzialac kaspersky i inne bardzo istotne rzeczy dla mnie, Nie wiem czy jest to wina tego ze zainstalowalem wersje developer tools no i wina tego ze jakies aktualizacje zainstalowal windows update....
Bardzo sie ucieszylem z tego powodu ze wszystko juz smiga tak jak nalezy, uzywam systemu tego codziennie juz jako glowny system po tym jak mi "siodemka" siadla :) a ze nie bardzo mi sie teraz chce instalowac czy naprawiac siodemke to pozostaje przy tym systemie i z dnia na dzien coraz lepiej mi sie na nim gra/dziala....

P.S.
Kaspersky Internet Security ale wersja 2010.... jakos bardziej przejrzyta jest ta wersja jak dla mnie nizeli 2012

Pozdrawiam
Intel i5 2500k@4.5GHz/Gigabyte G1 Sniper 3/Corsair H100/16GB Corsair Veng.1600MHz/CORSAIR 1200W/2xSSD Samsung 830 128GB Raid0/4x150GB Velociraptor Raid0 i 1TB/2xSapphire 7970 3GB/SB X-FI TITANIUM HD/LG 47" HD 3D/ LG 22" HD/Logitech G27/Logitech Perf.MX/LG BD/CM HAF932/NZXT/Monster Insp.

Odp: Windows 8 Developer Preview Build 8102 do pobrania od 14 września
« Odpowiedź #159 dnia: 16 Grudzień 2011, 13:26:54 »
@brutus300
Mam taką prośbę: czy możesz sprawdzić czy ivona reader widzi głosy ?? (byś musiał zainstalować Ivona reader + głos ivona np. Jacek)

(na obrazku > pole wyboru > IVONA Jacek (PL))



Jeśli dasz rade to wielkie dzięki, jeśli nie to trudno  :)

(defn foo

(println x)
(if (zero? x)
nil
(recur (dec x))))

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: Windows 8 Developer Preview Build 8102 do pobrania od 14 września
« Odpowiedź #160 dnia: 16 Grudzień 2011, 23:21:10 »
@brutus300
Mam taką prośbę: czy możesz sprawdzić czy ivona reader widzi głosy ?? (byś musiał zainstalować Ivona reader + głos ivona np. Jacek)

(na obrazku > pole wyboru > IVONA Jacek (PL))



Jeśli dasz rade to wielkie dzięki, jeśli nie to trudno  :)


samemu nie łaska?

Odp: Windows 8 Developer Preview Build 8102 do pobrania od 14 września
« Odpowiedź #161 dnia: 17 Grudzień 2011, 16:35:36 »
nie byłoby to problemem jakbym miał zainstalowany ten system (+ pobrany plik iso win8)
teraz bym musiał pobierać od nowa system (przy moim internecie 2Mb/s), instalować i przekonać się czy działa (jak nie to kolejna reinstalka do win7)

jeśli już ktoś ma ten system ma łatwiej zainstalować programy (reader+voice do 100MB), niż ja od początku wszystko

gdyby było inaczej tego posta na pewno bym nie napisał, a tym bardziej nie bawił się w dodawanie screen-ów
(defn foo

(println x)
(if (zero? x)
nil
(recur (dec x))))

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Windows 8 Developer Preview Build 8102 do pobrania od 14 września
« Odpowiedź #162 dnia: 17 Grudzień 2011, 16:39:32 »
nie byłoby to problemem jakbym miał zainstalowany ten system (+ pobrany plik iso win8)
teraz bym musiał pobierać od nowa system (przy moim internecie 2Mb/s), instalować i przekonać się czy działa (jak nie to kolejna reinstalka do win7)

jeśli już ktoś ma ten system ma łatwiej zainstalować programy (reader+voice do 100MB), niż ja od początku wszystko

gdyby było inaczej tego posta na pewno bym nie napisał, a tym bardziej nie bawił się w dodawanie screen-ów

hmm... to ze u kogos bedzie smigac nie znaczy ze u ciebie poleci gładko

Odp: Windows 8 Developer Preview Build 8102 do pobrania od 14 września
« Odpowiedź #163 dnia: 17 Grudzień 2011, 16:48:31 »
zaufaj mi, jeśli u kogoś zadziała to i u mnie też :)
(defn foo

(println x)
(if (zero? x)
nil
(recur (dec x))))

Odp: Windows 8 Developer Preview Build 8102 do pobrania od 14 września
« Odpowiedź #164 dnia: 01 Styczeń 2012, 20:07:44 »
Windows 8 beta został wyłoniony już dwa tygodnie temu - 17 grudnia 2011 roku i podpisany o godzinie 12:15.

6.2.8175.winmain.111217-1215.

Źródło: http://www.komputerswiat.pl/blogi/blog-redakcyjny/2011/12/windows-8-beta-juz-jest-ale.aspx