TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 8 Developer Preview Build 8102 do pobrania od 14 września

Odp: Windows 8 Developer Preview Build 8102 do pobrania od 14 września
« Odpowiedź #135 dnia: 01 Październik 2011, 20:33:42 »
napisałem na ivona.com:
Witam,
głosy IVONA nie działają na najnowszym systemie Windows 8 (Developer Preview), w programie reader do wyboru jest tylko jeden głos – systemowy
czy można się spodziewać w najbliższym czasie aktualizacji rozwiązującej ten problem??

ODPOWIEDZ:
Windows 8 jest dopiero we wczesnym stadium produkcji i póki nie zostanie wydana minimum Candidate release, nie będziemy rozwiązywać problemu
działania naszych głosów. Po prostu potrzebujemy stabilniejszego kodu systemu.


....(cenzura)....mać, do metra już udało mi się przyzwyczaić, ale brak tego programu już nie, czekam na nowsze wersje win8, teraz win7 + ubuntu
(defn foo

(println x)
(if (zero? x)
nil
(recur (dec x))))

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Windows 8 Developer Preview Build 8102 do pobrania od 14 września
« Odpowiedź #136 dnia: 04 Październik 2011, 17:18:57 »
Ja te pliki jeszcze spolszczam i nie są gotowe bo wkradł mi się błąd,nie ma opcji defragmentacji. ;)
i ???

Odp: Windows 8 Developer Preview Build 8102 do pobrania od 14 września
« Odpowiedź #137 dnia: 04 Październik 2011, 22:23:34 »


To jest tylko jeden plik,zobacz ile jest dialogu do spolszczenia ponad 400 a gdzie reszta. ;)


Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Windows 8 Developer Preview Build 8102 do pobrania od 14 września
« Odpowiedź #138 dnia: 06 Październik 2011, 10:26:11 »
Proszę się pospieszyć, w przeciwnym wypadku zostaniesz odcięty od prądu :P

Odp: Windows 8 Developer Preview Build 8102 do pobrania od 14 września
« Odpowiedź #139 dnia: 07 Październik 2011, 19:11:29 »
Witam. Mam pytanie czy warto instalować tą kompilację systemu i czy w miarę stabilnie nada się do zwykłego domowego użytkowania? Zastanawiam się właśnie nad instalacją, metro oczywiście chcę wyłączyć za pomocą tego programu: http://www.askvg.com/windows-8-metro-ui-tweaker-disable-start-screen-explorer-ribbon-and-add-new-programs-to-start-screen/ (nie wiem czy działa). Jak działają np. takie programy jak: firefox, mozilla thunderbird, nowe GG, kaspersky 2010, aimp? Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Windows 8 Developer Preview Build 8102 do pobrania od 14 września
« Odpowiedź #140 dnia: 10 Październik 2011, 01:00:20 »
Tak.

Offline miron

  • ***
  • 242
Odp: Windows 8 Developer Preview Build 8102 do pobrania od 14 września
« Odpowiedź #141 dnia: 11 Październik 2011, 21:34:22 »
Witam. Mam pytanie czy warto instalować tą kompilację systemu i czy w miarę stabilnie nada się do zwykłego domowego użytkowania? Zastanawiam się właśnie nad instalacją, metro oczywiście chcę wyłączyć za pomocą tego programu: http://www.askvg.com/windows-8-metro-ui-tweaker-disable-start-screen-explorer-ribbon-and-add-new-programs-to-start-screen/ (nie wiem czy działa). Jak działają np. takie programy jak: firefox, mozilla thunderbird, nowe GG, kaspersky 2010, aimp? Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.
Nie warto instalować.  ;)

Odp: Windows 8 Developer Preview Build 8102 do pobrania od 14 września
« Odpowiedź #142 dnia: 14 Październik 2011, 22:27:46 »
Witam,
Dwa pytania, jeżeli pozwolicie:
1. Jak dodać do menu Start nowy "kafelek" - np. "windows media player"? Dodałem do taksbaru ale nie znalazłem sposobu aby to samo wykonać w Metro.
2. uruchomiłem IE_64 - nie chce uruchomić Javy. Jest jakiś sposób? 
A poza tym Win 8 naprawdę chodzi dobrze. Nawet mój ulubiony program Quicken.

Ps. Ktoś zauważył, iż IE 10 przechodzi Acid3 100/100. IE 9 pod Win7 też to potrafi.

Odp: Windows 8 Developer Preview Build 8102 do pobrania od 14 września
« Odpowiedź #143 dnia: 21 Październik 2011, 18:09:17 »
Witam, w win8 również występuje błąd związany z wyciekiem do pamięci ram po wywołaniu chkdsk /r i litera partycji niesystemowej, jeśli dysk ma odpowiednio dużo danych to 4 giga ramu zapycha się szybko po wywołaniu tej komendy... Od czasu win7 Microsoft tego nie poprawił, jeśli win8 będzie na arm, i ktoś na telefonie z arm lub nawet niech będzie tablecie odpali chkdsk /r choćby dla jaj to zapcha/zamuli telefon / tableta...

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Windows 8 Developer Preview Build 8102 do pobrania od 14 września
« Odpowiedź #144 dnia: 23 Październik 2011, 23:11:19 »
Witam, w win8 również występuje błąd związany z wyciekiem do pamięci ram po wywołaniu chkdsk /r i litera partycji niesystemowej, jeśli dysk ma odpowiednio dużo danych to 4 giga ramu zapycha się szybko po wywołaniu tej komendy... Od czasu win7 Microsoft tego nie poprawił, jeśli win8 będzie na arm, i ktoś na telefonie z arm lub nawet niech będzie tablecie odpali chkdsk /r choćby dla jaj to zapcha/zamuli telefon / tableta...

no niestety koszt tego bedzie nam przypisany do konca kazdej nastepnej i ostatecznej dystrybucji.

Odp: Windows 8 Developer Preview Build 8102 do pobrania od 14 września
« Odpowiedź #145 dnia: 24 Październik 2011, 09:54:56 »
Witam, w win8 również występuje błąd związany z wyciekiem do pamięci ram po wywołaniu chkdsk /r i litera partycji niesystemowej, jeśli dysk ma odpowiednio dużo danych to 4 giga ramu zapycha się szybko po wywołaniu tej komendy... Od czasu win7 Microsoft tego nie poprawił, jeśli win8 będzie na arm, i ktoś na telefonie z arm lub nawet niech będzie tablecie odpali chkdsk /r choćby dla jaj to zapcha/zamuli telefon / tableta...

no niestety koszt tego bedzie nam przypisany do konca kazdej nastepnej i ostatecznej dystrybucji.

Fakt faktem, że złych sektorów teoretycznie nie trzeba szukać w pamięciach flash w smartfonie, jedynie walnięte komórki pamięci może to wyłapać, poza tym takie polecenie z linii komend w telefonie /tablecie zwykły user nie użyje, mam na myśli zwykłych klikaczy /dotykaczy, no ale podejrzewam, że w telefonie z takim win będą litery dysków, i wiersz poleceń będzie, bądź polecenie uruchom i będzie można je wpisać i niech się smartfon zatyka komuś...

Odp: Windows 8 Developer Preview Build 8102 do pobrania od 14 września
« Odpowiedź #146 dnia: 25 Październik 2011, 17:49:27 »
Fakt faktem, że złych sektorów teoretycznie nie trzeba szukać w pamięciach flash w smartfonie

Ten program naprawia także błędy systemu plików powodowane nieprawidłowym wyłączeniem urządzenia.

Odp: Windows 8 Developer Preview Build 8102 do pobrania od 14 września
« Odpowiedź #147 dnia: 25 Październik 2011, 21:16:21 »
Fakt faktem, że złych sektorów teoretycznie nie trzeba szukać w pamięciach flash w smartfonie

Ten program naprawia także błędy systemu plików powodowane nieprawidłowym wyłączeniem urządzenia.

Zgadza się, pytanie tylko takie, czy będzie się chkdsk włączał automatycznie po nieprawidłowym wyłączeniu urządzenia, tak jak scandisk w windows 98 się włączał, czy jednak będzie musiał uruchomić go użytkownik, i czy go on uruchomi z "felernym" parametrem, lub jeśli chkdsk się odpali automatycznie, to czy też wywoła się on z parametrem /r w celu skanowania powierzchni nośnika, bo wtedy zapycha on ram, bez tego parametru znośnie jest jeśli chodzi o użycie pamięci, a błędy systemu plików naprawi.

Inna sprawa: jak się wejdzie na www.wzor.net jest obrazek: wzora niet... Wykruszył się wzor, ale wycieki np. wersji RC będą zapewne z innych źródeł, chyba że sam Microsoft znowu udostęni...
« Ostatnia zmiana: 25 Październik 2011, 21:19:30 wysłana przez freak78 »

Odp: Windows 8 Developer Preview Build 8102 do pobrania od 14 września
« Odpowiedź #148 dnia: 02 Listopad 2011, 23:08:33 »
wyszła już jakaś nowa wersja win8??
(defn foo

(println x)
(if (zero? x)
nil
(recur (dec x))))

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: Windows 8 Developer Preview Build 8102 do pobrania od 14 września
« Odpowiedź #149 dnia: 03 Listopad 2011, 00:02:32 »
wyszła już jakaś nowa wersja win8??
cierpliwości, jak wycieknie na pewno się o tym dowiesz;)