TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

windows 7 zwolnił

windows 7 zwolnił
« dnia: 24 Sierpień 2011, 19:06:38 »
Witam mam taki problem kupiłem laptopa z windows 7 przez ok 4 miesiące wszystko chodziło wręcz świetnie, po tym okresie system strasznie zwolnił posiadam internet 1mb/s stałe łącze i gdy wcześniej miałem ściąganie 130mb/s tak w tej chwili mi się ściąga 3mb/s, jakakolwiek strona otwiera się ok 3min gdzie wcześniej otwierała się w 5 sek i nie wiem co się stało czy jest ktoś w stanie mi pomóc?? z góry dziękuje :) mam program antywirusowy AVG czy on może być przyczyną?

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: windows 7 zwolnił
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Sierpień 2011, 21:05:26 »
przywracanie systemu nie pomaga? moze jakas aktualizacja zawiodła , przypomnij sobie dokladnie od kiedy  tak masz i sprobuj przywracania systemu.                                                                                   

Odp: windows 7 zwolnił
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Wrzesień 2011, 01:52:54 »
dzięki wielkie za odpowiedz ale jakoś się samo naprawiło  :o