TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z ekranem (po włączeniu komputera obraz jest obrócony o 90 stopni)

Witam. To mój pierwszy temat na tym forum. Na początku chciałbym wszystkich powitać i przedstawić swój problem. Wątek zrobiłem w tym dziale, gdyż nie było nigdzie działu "Problemy z ekranem" czy coś w tym stylu :) Teraz przedstawię problem. Po włączeniu komputera,sprowadzenia go do okna logowania lub kiedy ekran się tak jak by wyłączy i włączy po sekundzie (dzieję się tak jak np. uruchamia się jakiś program i trzeba zezwolić na jego uruchomienie). Wtedy ekran obraca się o 90 stopni. Kiedy dam opcję "rozciągnij" to wszystko wraca do normy. Myślę, że mogłem wcisnąć jakąś kombinację klawiszy, ale nie wiem jak to zmienić. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam ;)