TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Kolory tapety - odcień.

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Kolory tapety - odcień.
« dnia: 29 Styczeń 2009, 05:12:32 »
Dziwna kwestia wygląda tak, dopiero niedawno to zauważyłem zmieniając tapety, że po ustawieniu obrazu na tapetę, obraz ten na tej tapecie jest mniej jaskrawy, taki pusty i bezbarwny. Przygotowałem dwa screeny:

Tak wygląda obraz w podglądzie:



A tak już ustawiony jako tapeta pulpitu.



Wszystko oczywiście bez żadnego grzebania w obrazach w Control Panel ani nVidia Control Panel.

Później nawet chciałem w nVidii poprawić kolory ekranu ale to się mija z celem bo zieniajasię rpzecież także kolory ikon i kolr w standardowym podglądzie więc takie zabawy odpadają ;)

Jestem ciekaw czy Wy też tak macie, czy to jest taki mały błąd bety ;)

Z pozostałymi zdjęciami jest tak samo ale nie chcę wstawiać mi się innych przykładów :P
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Kolory tapety - odcień.
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Styczeń 2009, 11:17:48 »
Chetnie bym ci odpowiedział ale u mnie Windows Photo Viewer w ogóle nie chce ładowac zdjec pisze że ma za mało pamieci używam irfanview...

Offline Serkus

  • ****
  • 367
Odp: Kolory tapety - odcień.
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Styczeń 2009, 14:13:00 »
U mnie jest wszystko tak ładnie jak na obrazeczku :D
Tutaj daje screeny przed i po ustawieniu tapety...

Na zdjęciu w Windows Photo Viewer na pełnym ekranie:




To jest screen z ustawionej tapety:



Być może nie masz zainstalowanych aktualnych sterów do karty graficznej  :-\

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Kolory tapety - odcień.
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Styczeń 2009, 14:50:50 »
Najnowsze mam i jak wspomniałem nie grzebałem w ustawieniach kolorów...
No i wg mnie choćby nie wiem jak stare bym miał sterowniki taka rzecz raczej by się nie zdarzyła :)

p.s. ładna tapeta :) niestety też mam ją wyblakłą po ustawieniu na pulpit.
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX