TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Telefon z wifi, internet aster

Telefon z wifi, internet aster
« dnia: 16 Sierpień 2011, 02:29:31 »
Cześć, mam telefon LG GT505 z wifi oraz internet w aster i chcę się dołączyć z internetem lecz nie mogę ponieważ podczas łączenia w telefonie piszę "Nie można połączyć z aster" słyszałem że trzeba postawić jakiś serwer i dopiero będzie chodziło.


edit: gdy wifi w telefonie wyszukuje mój internet to trzeba podać hasło, podaje te które mam na umowie. Także nie mam żadnego routera, mam zwykły modem aster...
« Ostatnia zmiana: 16 Sierpień 2011, 02:38:41 wysłana przez Inaro »

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: Telefon z wifi, internet aster
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Sierpień 2011, 23:37:24 »
Jeśli masz możliwość wykrycia go za pomocą telefonu, to masz modem z routerem. To nie musi być to hasło, spróbuj na komputerze wejść na ip modemu-routera (powinno być podane gdzieś na obudowie) i ręcznie zmienić hasło do WEP/WPA2 etc. Możliwe również że na routerze-modemie będzie podane hasełko.