TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Mały problem...

Mały problem...
« dnia: 04 Sierpień 2011, 01:00:36 »
Witam wszystkich!
Mam dzisiaj mały problem, kupiłem ostatnio laptopa asus k52d, sprzedawca nie dostarczał płyty z systemem, niby można zrobić instalkę systemu na własnych płytach. Na laptopie jest naklejka windowsa home premium 64bit, czy mogę pobrać gdzieś legalnie CZYSTY obraz systemu (nie potrzebuje syfów od asusa które zwalniają komputer przez co mam spadki fps w grach)? Może warto skontaktować się z microsoft i mógłbym otrzymać po prostu płytkę? (nawet odpłatnie, byle by była na wszelki wypadek).
Pozdrawiam, Filip.

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Mały problem...
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Sierpień 2011, 11:12:11 »
na pewno masz partycję recovery ale najlepiej pobrać samemu czyste iso bo ms ani asus płyty ci nie dadzą  ;)

Odp: Mały problem...
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Sierpień 2011, 12:03:27 »
No tak ale skąd mogę wytrzasnąć to iso? Czy na stronie ms można to legalnie pobrać, wypalić i zainstalować? (syfom od asusa mówię = wypi***alać).


Odp: Mały problem...
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Sierpień 2011, 16:43:00 »
niestety ale większość partów została usunięta, proszę  o pomoc!

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Mały problem...
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Sierpień 2011, 16:50:07 »
I po co pisać głupoty? Te na Freakshare nie zostały usunięte. Dostaje dzieciak gotowe linki i nie potrafi ściągnąć. Załamać się można.

Odp: Mały problem...
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Sierpień 2011, 17:16:21 »
3 part freakshare = usunięty.

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Mały problem...
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Sierpień 2011, 21:58:10 »
Wszystko jest na Freakshare http://zxssxn.link-protector.com
Fileserve też http://zxssvk.link-protector.com
« Ostatnia zmiana: 05 Sierpień 2011, 00:25:26 wysłana przez Madzia »