Inne > Windows Vista, XP i inne

Vista się dziwnie zawiesza

(1/2) > >>

vish:
Daję komputer na wstrzymanie za pomocą zachowania sesji w pamięci. Potem włączam grę i udaje mi się średnio pograć minutę, dwie. Po czym monitor wariuje, nie wyświetla w ogóle obrazu, na przemian wyświetla tylko komunikat "analogowo" / "cyfrowo" (takie bodajże są słowa). Dźwięki z gry docierają, ale z komputera nie można korzystać, nawet klawiatura nie działa bo nie mogę zamknąć procesów. Tak się dzieje tylko w przypadku gier (wszystkich). Co mam z tym zrobić, podejrzewam że to jakieś dziwaczne zarządzanie energią, ale wszystko mam włączone, czyli wszystkie podzespoły chodzą non stop. O co tu chodzi? Problem dotyczy Visty x64 PL.

pionner:
najprostsze rozwiązanie jakie mi się nasuwa to normalne wyłączanie komputera ;)

Kami3n147:

--- Cytat: vish w 30 Lipiec 2011, 17:27:51 ---Daję komputer na wstrzymanie za pomocą zachowania sesji w pamięci. Potem włączam grę i udaje mi się średnio pograć minutę, dwie. Po czym monitor wariuje, nie wyświetla w ogóle obrazu, na przemian wyświetla tylko komunikat "analogowo" / "cyfrowo" (takie bodajże są słowa). Dźwięki z gry docierają, ale z komputera nie można korzystać, nawet klawiatura nie działa bo nie mogę zamknąć procesów. Tak się dzieje tylko w przypadku gier (wszystkich). Co mam z tym zrobić, podejrzewam że to jakieś dziwaczne zarządzanie energią, ale wszystko mam włączone, czyli wszystkie podzespoły chodzą non stop. O co tu chodzi? Problem dotyczy Visty x64 PL.

--- Koniec cytatu ---

Weź *** formata, pewnie masz kompa zamulonego i od *** rzeczy w autostarcie.

hubert1:
Lubię to ! krótko i na temat ;d

tomeh:
Ja bym śmiał napisać że to niemal normalne działanie na vista - ona jest ogólnie zmulona. Ale jak problem jest to trzeba chyba robić formata.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej