TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Premiera nowego Windowsa 7 - Windows Thin

Premiera nowego Windowsa 7 - Windows Thin
« dnia: 05 Lipiec 2011, 13:48:07 »
Witam znalazłem dziś przez przypadek temat o premierze jakiejś zubożonej i zoptymalizowanej do starszych komputerów nowej wersji Windows 7.
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/windows_thin_pc_dzis_premiera_najnowszego_systemu_microsoftu_201344.html

Mam drugi stary komputer i może bym wgrał na nim taki system.Mógłby ktoś przybliżyć co mniej więcej jest okrojone.Czy możliwe jest np. granie na takim systemie w gry itp.
Co obsługuje itp.

edit:

Wgrałem i powiem że na razie chodzi na Athlonie 1.7 XP ,ATI Radeon 9800 SE i 1 GB Ram bardzo dobrze.Po zainstalowaniu zajmuje jedynie 3gb miejsca na dysku.Internet działa, gry, muzyka i filmy działają bez zarzutu.Przy Windows 7 Starter były jakieś niby ograniczenia w wyświetlaniu obrazu(chodzi o rozdzielczość) ale tutaj mam taką jaką obsługuje monitor.Jak na razie jestem zadowolony.
« Ostatnia zmiana: 06 Lipiec 2011, 21:39:43 wysłana przez Mistol »

Odp: Premiera nowego Windowsa 7 - Windows Thin
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Lipiec 2011, 00:20:33 »
Jest wersja PL??

Odp: Premiera nowego Windowsa 7 - Windows Thin
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Lipiec 2011, 10:51:37 »
Widziałem wersje na torrenciaku:
Microsoft Windows Thin PC x86-LuLZiSO
zajmuje 1.32 gb
Cytuj
Microsoft Windows Thin PC 32 bits

Releasename Microsoft.Windows.Thin.PC.x86-LuLZiSO

Protection Online Activation

Rarcount 29 x 50Mb

Format ISO (Bootable)

Releaseinfo

Windows Thin PC enables customers to repurpose existing PCs as thin
clients by providing a smaller footprint, locked down version of Windows 7


Installation
See LuLZiSO dir for crack
nic o jezyku nie mówią

Odp: Premiera nowego Windowsa 7 - Windows Thin
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Lipiec 2011, 13:04:47 »
Tylko angielski.Jak chciałem dograć oficjalne polskie mui sp1 nie chciało się zainstalować.
Może dałoby się coś wykombinować ze spolszczeniem od sCooBy^ego ale nie wiem czy jest ono kompatybilne z sp1.
« Ostatnia zmiana: 07 Lipiec 2011, 13:12:10 wysłana przez Mistol »

Odp: Premiera nowego Windowsa 7 - Windows Thin
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Lipiec 2011, 00:27:37 »
Taka kombinacja raczej odpada system się posypie, trzeba by było próbować jakoś ręcznie integrować mui z systemem może???

Offline Yoosk

  • *
  • 33
  • Nuff said.
Odp: Premiera nowego Windowsa 7 - Windows Thin
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Lipiec 2011, 02:12:34 »
Uhm, można dodać oficjalne spolszczenie, lecz do wersji Windows Embedded Standard 7 Service Pack 1.
Sam to zrobiłem i dodatkowo dodałem usługę Windows Search, której w ThinPC normalnie nie ma.
Następnie zintegrowałem to do obrazu W7AIO_AA i mam tam teraz 12 wersji systemów na 1 iso :o
« Ostatnia zmiana: 23 Lipiec 2011, 17:34:03 wysłana przez Yoosk »
'Nuff Said.

Odp: Premiera nowego Windowsa 7 - Windows Thin
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Lipiec 2011, 11:30:34 »
Dzięki Yoosk.
Wgrałem spolszczenie komendami i jest gitara.

Odp: Premiera nowego Windowsa 7 - Windows Thin
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Lipiec 2011, 22:39:12 »
Witam jakie macie zużycie procka i pamięci na tym systemie ?
Ja mam przy uruchomionej Mozilli CPU - 4% pamięć - 591mb
Do systemu instalowałem tylko przeglądarkę mozilla firefox 5
A jak jest u was?

Odp: Premiera nowego Windowsa 7 - Windows Thin
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Lipiec 2011, 11:31:51 »
Witam. Jak dodać spolszczenie do Windows Thin PC i później zintegrować to wszystko z instalatorem?

Odp: Premiera nowego Windowsa 7 - Windows Thin
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Sierpień 2011, 21:50:04 »
Witam ponownie. Spolszczenie tego systemiku jest dokładnie opisane tutaj: http://www.morfiblog.pl/2011/08/09/spolszczamy-windows-thin-pc/

Jeśli ktoś wie jak włączyć inne podstawowe usługi takie jak w Win 7 niezbędne do normalnego użytkowania to piszcie :)

Odp: Premiera nowego Windowsa 7 - Windows Thin
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Sierpień 2011, 08:35:10 »
Witam. Jak dodać spolszczenie do Windows Thin PC i później zintegrować to wszystko z instalatorem?

Witam, co prawda nie zintegrowałem polaka z instalatorem, ale podmieniłem angielski lp.cab w folderze langpack w obrazie ISO na polski, no i instalator jest po angielsku, ale po zainstalowaniu takiego systemu ja się wejdzie w panel sterowania i w region language to tam bedzie już do wyboru polski i nie trzeba się juz bawić w ręczne instalwanie języka z linii komend:) ustawiamy polski i restart i gotowe:) natomiast zintegrowanie polaka z instalatorem, nie wiem czy nie potrzeba do tego WAIK... 

Odp: Premiera nowego Windowsa 7 - Windows Thin
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Sierpień 2011, 09:46:10 »
Integrowanie spolszczenia z płytą instalacyjną przebiega tak samo jak w ver.7600 czy 7601 i nie trzeba żadnego WAIK...