TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z internetem

Problem z internetem
« dnia: 10 Lipiec 2011, 21:22:12 »
Witam,
sprawa wygląda tak,
jeszcze do wczoraj nie miałem internetu( nie wiem czy powodem był włączony router podczas burzy, moge sie jedynie zastanawiać)
Gdy włączam system to wykrywa mi dwie sieci (sieć "właściwą" i sieć niezidentyfikowaną (publiczną). Jedynie po wyłączeniu i włączeniu karty sieciowej mam dostęp do internetu. Tak jest za każdym razem jak restartuje system. Ale to nie wszystko, jeszcze przed tą awaria miałem max transfer a filmiki szybko mi sie buforowały, teraz transfer wynosi 10-60 KB/s a powinien byc ok. 246 KB/s.
Strony internetowe też sie wolniej ładują. Nie mam pojęcia w czym tkwi problem, mam nadzieje że rozwiążecie ten problem, byłbym wdzieczny. Pozdrawiam

Odp: Problem z internetem
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Lipiec 2011, 00:06:59 »
Okazało się że podczas burzy został uszkodzony odbiornik,
do zamknięcia.