TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Instalacja Windowsa 32 i 64 nie dokańcza się - czarny ekran i mrugający kursor

Witam! Jest to mój pierwszy post i na samym początku wspomnę , że jestem początkujący w sprawach systemów itd. oraz, że mam  13lat.

System Windows 7 Home Premium kupiłem już kilka miesięcy temu i zainstalowałem wersję 32bity. Spisywał mi się bardzo dobrze, ale kilka dni temu przestał się spisywać. Wkurzyłem się, poniosły mnie nerwy bo komputer się cały czas zawieszał, że postanowiłem go sformatować. Na początku instalacja systemu szła dobrze. Lecz przy podpunkcie "Kończenie instalacji ..." nagle tło i w ogóle wszytko zmieniło się na czarne tło i migający kursor. Próbowałem resetować, naprawiać płytą. Nie udało się. A teraz pisze ten post z Windowsa XP i bardzo ładnie działa. Tak samo było też z 64bity. Nie mam pojęcia jak to naprawić. A no i po dłuższym czasie leci blue screen z tym czarnym tłem i migającym kursorem.

Proszę o pomoc bo bardzo podoba mi się Windows 7 i chce go używać dalej. (GG 32423782)

Mój komputer:
Macie skana z Speccy: http://img269.imageshack.us/img269/2927/poszczeglne.png