TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Forum windows7.pl - Nie odnaleziono adresu

Offline michau

  • *****
  • 3974
Forum windows7.pl - Nie odnaleziono adresu
« dnia: 21 Marzec 2008, 19:04:13 »
Witam,
 byłem u brata i chciałem pokazać mu Forum o Windows Seven. Strona Serwisu załadowała się bez problemu ale gdy kliknąłem w link Forum na stronie głównej to pokazał mi się błąd: Nie odnaleziono adresu Taki jaki się pokazuje gdy strony nie ma w ogóle na serwerze. Wpisywałem linki: www.windows7.pl/forum www.windows7.pl/forum/index.php bezpośredni link to tematu, który uzyskałem dzięki temu, że połączyłem się przez komórkę z netem i przepisałem link w przeglądarkę ale również ten sam błąd. Brat ma net z Tele2 i wchodziłem z IP 90.129.227.14 czy wina leży po stronie dostawcy? Próbowałem wejść na Forum przez FF i IE ale w dwóch przeglądarkach ten sam błąd.
 Podobnie miałem jak łączyłem się przez Orange ale gdy wpisałem bezpośredni link do jakiegoś postu to się wreszcie Forum załadowało.

Pozdrawiam
michau

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: Forum windows7.pl - Nie odnaleziono adresu
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Marzec 2008, 13:28:32 »
Wina lezy najprawdopodobniej po stronie dostawcy. Juz ten temat przerabialismy.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Forum windows7.pl - Nie odnaleziono adresu
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Marzec 2008, 13:58:50 »
Ja gdy na początku gdy próbowałem wejść na Forum łącząc się przez Orange też miałem problemy ale jednak udało się jakoś wejść tj. przestali blokować czy coś takiego :| Ale jak to jest możliwe skoro na stronę Serwisu można wejść bez problemu a na Forum już nie. Ciekawe czy dużo jest osób, którym nie udało się wejść na Forum z takiego powodu.