TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 Professional z MSDNAA

Windows 7 Professional z MSDNAA
« dnia: 08 Lipiec 2011, 08:30:26 »
Witam forumowiczów.
Mam problem, gdyż chcę dziś zamówic komputer i nie wiem czy brac z W7HP64x czy bez systemu. Różnica jest zasadnicza, mianowicie 350zł. Rozterka wynika z tego, że idąc na studia na Politechnikę dostanę za darmo system Windows 7 Professional 86x-64 z MSDNAA. Do tej pory siedziałem na XP Prof x86-32, więc o 7 nie mam zielonego pojęcia. Tyle z wprowadzenia, teraz parę pytań:

po 1. Czy zanim dostanę licencję ze szkoły (wrzesień, może nawet październik) uda mi się teraz zainstalowac i NORMALNIE UŻYWAC W7Pro na nowym komputerze? (do tej pory nie będę miał oryginalnych kluczy)
po 2. Jak do niego po kolei, łopatologicznie podejśc, zainstalowac i skąd go wziąc (pobrac)?
po 3. Czy jak dostanę klucze będę mógł go bez problemu zalegalizowac? (zmienic klucz na mój oryginalny, który dostanę od uczelni)
po 4. Jak to zrobic?
po 5. Czy koniecznie, bądź lepiej będzie, gdy wtedy przeinstaluje system na legalnie ściągnięty z MSDNAA?

Podkreślam, że chodzi mi o wersję x86-64 (64bitową).
Z góry dziękuję za dobre rady.

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Windows 7 Professional z MSDNAA
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Lipiec 2011, 23:15:22 »
1. Tak, przez max 120 dni da radę bez klucza (standardowo 30 dni + (slmgr.vbs –rearm) x 3 = 120 dni).
2. http://www.mobilevice.pl/7link.tk/linki/KilKr,%20Windows%207%20Professional%20PL%20SP1%20x64.txt
3. Tak.
4. Po prostu aktywuj na kluczu jak go dostaniesz.
5. Nie, bo ten wyżej w linku jest z MSDN, a ty na MSDNAA będziesz miał dokładnie ten sam obraz do pobrania.