TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

problem z usb i urządzeniem wielofunkcyjnym

problem z usb i urządzeniem wielofunkcyjnym
« dnia: 06 Lipiec 2011, 20:56:29 »
Witam.
Mam urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet K209. Problem jest taki że po podłączeniu do portu USB pojawia się komunikat "nie rozpoznano urządzenia USB". Wcześniej czasami pojawiał się komunikat po podłączeniu pendrive'a że urządzenie może działać szybciej. Przeinstalowywałem kilka razy sterowniki i nic nie pomogło. Zainstalowałem sterowniki na laptopie i tam wszystko działa bardzo dobrze łącznie ze skanerem i kopiarką. Szukałem w internecie czegokolwiek co by mi pomogło i jedynie coś było napisane że może to wina kabla tylko, że kabel jest nowy dokupiony do urządzenia (na laptopie działa). Korzystam z Win 7 32 bit.