TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

problem z aktywacją Windows 7 Home Premium OEM

problem z aktywacją Windows 7 Home Premium OEM
« dnia: 29 Czerwiec 2011, 12:27:33 »
Witam. Rok temu wraz z komputerem zakupiłem Windows 7 Home Premium OEM. Miałem 2 formaty kompa i wszystko było ok a wczoraj z powodu wirus 3 raz. Niby nic złego ale po wpisaniu product key okazuje sie, ze nie chce sie aktywowoać i nie wiem czemu. I teraz małe pytanko czy jesli zadzwonie na infolinię to ono poradza tak, zeby ten kod znowu działał czy też raczej co instalacje bedę musiał dzwonić???? Bardzoe prosze o pomoc bo to w koncu oryginał.

Odp: problem z aktywacją Windows 7 Home Premium OEM
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Czerwiec 2011, 14:20:53 »
Hej nikt nie wie co zrobic??? Naprawde mam oryginał.

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: problem z aktywacją Windows 7 Home Premium OEM
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Czerwiec 2011, 16:01:48 »
Jeśli nie chce się aktywować online, to robisz aktywację telefoniczną bez żadnego konsultanta. Automat głosowy wszystko ci poda.

Odp: problem z aktywacją Windows 7 Home Premium OEM
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Czerwiec 2011, 16:14:46 »
Jeśli nie chce się aktywować online, to robisz aktywację telefoniczną bez żadnego konsultanta. Automat głosowy wszystko ci poda.

Ja własnie wyczytałem, ze windows 7 mozna instalowac tylki kilka razy. i teraz mam pytanie czy jesli nawet bym wykorzystał je to czy po takiej aktywacji przez konsultanta juz zawsze bede musiał tak robic czy to poprostu uruchamia na kolejne np 5 instalacji???

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: problem z aktywacją Windows 7 Home Premium OEM
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Czerwiec 2011, 16:19:10 »
Po co cytujesz post wyżej? :P
Po co ci konsultant? Aktywujesz telefonicznie przez automat głosowy. Aktywacja telefoniczna zawsze działa. Nie działa tylko wtedy, jak klucz trafi na czarną listę.
A z aktywacją online to nie wiem jak jest dokładnie.

Odp: problem z aktywacją Windows 7 Home Premium OEM
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Czerwiec 2011, 20:27:45 »
Madzia taki odruch :P A co do Waszych rad to pomogło chociaz myslałem, ze zejde podczas całej akcji :P