TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Własny pulpit

Własny pulpit
« dnia: 01 Październik 2011, 14:50:53 »
Witam, jestem tutaj nowy i z góry chciałbym przeprosić jeżeli założyłem temat w złym dziale i prosiłbym o ewentualne przeniesienie go w odpowiednie miejsce, chciałem założyć ten temat w Mediach ale tam są podane różne konfiguracje do Sevena, a ja szukam jedynie pewnej rzeczy i mam kilka pytań.
Otóż jakiś czas temu zaciekawił mnie bardzo pulpit jednego z użytkowników pewnego forum, wygląda on tak:

[obrazek nie jest już dostępny]

Jako tapetę był ustawiony film, w którym księżyc krążył w okół Ziemi, ale nie o to mi chodzi(mam za słabego kompa  na takie obciążenia), bardziej interesują mnie te wszystkie gadżety, data, godzina, odnośniki do stron(lewy górny róg), pasek narzędzi, chciałbym dowiedzieć się jak to wszystko zrobić, fajnie to wygląda jako przezroczyste, tapetkę znalazłem, jednak nie wiem jak zrobić resztę, czy istnieje do tego program czy w samej siódemce da rade tak zrobić.
« Ostatnia zmiana: 06 Kwiecień 2023, 13:55:19 wysłana przez Mirahz »

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Własny pulpit
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Październik 2011, 15:44:23 »
nie wyswietla mi tej grafiki co podałes

Odp: Własny pulpit
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Październik 2011, 13:38:55 »
A teraz? W razie czego podaję linka

[obrazek nie jest już dostępny]
« Ostatnia zmiana: 06 Kwiecień 2023, 13:55:06 wysłana przez Mirahz »

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Własny pulpit
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Październik 2011, 18:08:45 »
belka na górze to z pewnoscią ObjectDock Plus - reszta to napewno rainmeter ale musisz sam go skonfigorowac i poustawiac

Odp: Własny pulpit
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Październik 2011, 20:42:41 »
Ok, dzięki, chodziło mi głównie o to jakimi programami zostało to zrobione.
Dzięki bardzo za pomoc ;)