TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Co nie tak z tą pocztą?

Offline Lufa

Co nie tak z tą pocztą?
« dnia: 02 Czerwiec 2011, 22:34:11 »
Witam.
Mam problem. Od jakiegoś czasu program pocztowy (Thunderbird) ściąga mi jakieś śmieci sprzed kilku dni, które już ściągałem. Jest tak, że nawet jak wyczyszczę serwer pocztowy to skądiś te dziadostwo się ściąga. I to hurtem, po 50-100 wiadomości. Myślałem że to wina Thunderbirda i zainstalowałem sobie Windows Live ale jest to samo.
Macie jakiś pomysł co to za zjawisko?

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Co nie tak z tą pocztą?
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Czerwiec 2011, 00:11:29 »
a po co to instalowac takie ustrojstwa? - z poczta w gmailu pozbedziesz wszystkich takich problemow.

Offline Lufa

Odp: Co nie tak z tą pocztą?
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Czerwiec 2011, 01:45:03 »
a po co to instalowac takie ustrojstwa? - z poczta w gmailu pozbedziesz wszystkich takich problemow.

Eeee, taki mądry to ja jestem i bez forum. A po co mi gmail? Mam pocztę o2 i wp, tu też mogę działać z przeglądarki. Mi chodzi o program pocztowy.