TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Usługa Windows Audio

Usługa Windows Audio
« dnia: 01 Czerwiec 2011, 15:50:10 »
Witam,mam problem z usługą Windows Audio.Nie mogę jej uruchomić w żaden sposób.Chciałem coś sprawdzić wyłączając dziennik zdarzeń i harmonogram zadań.Moje przewidywania się nie sprawdziły więc uruchomiłem te usługi ponownie.Jednakże przestał mi się odpalać dźwięk,próbowałem przywracania systemu,w regedit także nic nie dało mimo iż restartowałem komputer kilka razy.Wiem,że ten proces to
AudioSrv,w usługach mam na automatyczne uruchamianie ale jednak pisze że zatrzymany,a gdy klikam Uruchom to wyskakuje error.

System Windows nie może uruchomić usługi Windows Audio na komputerze Komputer Lokalny.


Błąd 1053:Usługa nie odpowiada na sygnał uruchomienia lub sygnał sterujący w określonym czasie.