TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Najlepsza poczta e-mail

Najlepsza poczta e-mail
« dnia: 25 Maj 2011, 10:49:39 »
Gdzie założyć najlepiej poczte gmail czy wp lub inne chodziło by mi również aby nie było zbyt dużych opóznien w dochodzeniu wiadomosci 

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: Najlepsza poczta e-mail
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Maj 2011, 13:30:40 »
Nie sądzę, żebyś miał jakieś opóźnienia na Gmailu. Zawsze możesz założyć sobie konto gmail i wp i porównać.

Offline tomeh

  • ***
  • 191
    • ToTemat
Odp: Najlepsza poczta e-mail
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Wrzesień 2011, 11:10:51 »
Moim zdaniem gmail to najlepsza dostępna poczta internetowa.
Serwis totemat.pl. Artykuły na różne tematy.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Najlepsza poczta e-mail
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Wrzesień 2011, 13:36:00 »
Moim zdaniem gmail to najlepsza dostępna poczta internetowa.

nie tylko twoim - to najlepsza poczta

Offline alan

  • *
  • 10
  • ~ALAN~
    • Google
Odp: Najlepsza poczta e-mail
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Październik 2011, 17:30:14 »
Jeśli chodzi o porównanie Gmaila do Wp to nie ma co porównywać, na gmaila o wiele szybciej dochodzą wiadomości. Dobrą pocztą jest też o2. Oczywiście wybór należy do Ciebie którą wybierzesz.
Pozdrawiam

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Najlepsza poczta e-mail
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Październik 2011, 18:16:20 »
onet , o2 czy wp to tak zwane smiecia - zakladaj na gmailu - bez reklam , bardzo dobry filtr spamu - mozliwosc dodawania wielu kont - mnogo ustawien personalizacji skrzynki itp. itp. itp.

Offline igbron

  • ***
  • 166
Odp: Najlepsza poczta e-mail
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Październik 2011, 23:13:13 »
Zdecydowanie polecam Gmaila, ten wybór nie podlega dyskusji.

Odp: Najlepsza poczta e-mail
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Marzec 2012, 14:36:08 »
tylko gmail!! :D

Odp: Najlepsza poczta e-mail
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Wrzesień 2012, 08:38:43 »
ja też jestem za gmailem :)
choć na o2 zakładając 1 konto masz 4 adresy mailowe ...

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: Najlepsza poczta e-mail
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Wrzesień 2012, 11:56:20 »
GMail. Mam dwa- WP i GMaila. WP traktuję jako śmietnik (bo do niczego innego się nie nadaje) i podaję go przy wszelkich rejestacjach. GMaila mam czystego (przez ponad dwa lata posiadania tam skrzynki dostałem JEDNĄ wiadomość SPAM), gdzie na WP mam średnio 100-200 dziennie:)

Odp: Najlepsza poczta e-mail
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Listopad 2013, 19:10:11 »
Według mnie interia.pl ostatanio była aktualizacja i sama sie odśwież
« Ostatnia zmiana: 03 Listopad 2013, 12:39:01 wysłana przez Mirahz »

Odp: Najlepsza poczta e-mail
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Kwiecień 2014, 09:24:46 »
Nie ma co tu dużo gadać, gmail to chyba obecnie najlepsza poczta internetowa. Cały czas jest rozwijana a przy okazji zachowała bardzo przejrzysty i prosty wygląd. Nie ma tam jakiś specjalnych udziwnień i poczta chodzi bardzo szybko, bez opóźnień.
Martwisz się wysokim rachunkiem za telefon? Pobierz Skype!

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Najlepsza poczta e-mail
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Kwiecień 2014, 23:43:06 »
Ja z Gmaila przesiadłem sie na Outlook,polityka googla zaczęła mne bardzo drażnić.

Odp: Najlepsza poczta e-mail
« Odpowiedź #13 dnia: 23 Kwiecień 2014, 12:11:52 »
Polityka Microsoftu wcale nie lepsza - http://www.instalki.pl/aktualnosci/internet/13881-microsoft-czyta-twoje-maile.html

Nie ma co dywagować nad takimi bzdetami - jeżeli nie jesteś prezydentem, albo chociażby politykiem, to nikt ci poczty czytał nie będzie. Sam korzystam z Gmaila od dłuższego czasu i jestem zadowolony. Podoba mi sie niesamowita łatwość konfiguracji w popularnych klientach pocztowych - także mobilnych.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Najlepsza poczta e-mail
« Odpowiedź #14 dnia: 25 Kwiecień 2014, 12:47:33 »
google przeczyta szybciej twoją niż microsoft moją,troche niepotrzebnie wtrąciłeś taki link - widac na dzień dobry jakim jesteś fanbojem gmaila,powinienes jeszcze dopisać pod tym - ludzie nie używajcie oprócz outloka też smartfonów bo operator podsłuchuje rozmowy...