TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Niedziałający mikrofon

Niedziałający mikrofon
« dnia: 23 Maj 2011, 14:03:33 »
Jestem po formacie komputera(wczoraj formatowałem)i nie działa mi mikrofon...Wszystko podgłośnione na full,lecz jestem prawie pewien,że wina leży po stronie sterowników od Płyty Głównej.Komputer kupiłem już trochę temu,co za tym idzie stery z płytki nie działają na "7".Sterowniki pobierałem programem SlimDrivers, który skanuje komputer i wszystkie brakujące stery automatycznie pobiera i instaluje.
Tu macie screen z Everesta:

Proszę o link ze sterownikami do mojego modelu Płyty Głównej  :)

EDIT.: Już sobie poradziłem...Rozwiązanie?BANALNIE głupie.Mikrofon miałem wbudowany w kamerce,co za tym idzie mam 2 osobne kable.Jeden od mikrofonu,a drugi od samej kamerki.Po formacie aby działał mikrofon musiały się zainstalować sterowniki od Kamerki.Wystarczyło podpiąć usb od kamerki...
« Ostatnia zmiana: 23 Maj 2011, 16:56:28 wysłana przez destinyh0w »