TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Jaki najlepszy program antywirusowy?

Jaki najlepszy program antywirusowy?
« dnia: 23 Maj 2011, 09:40:28 »
Witam,
jaki polecicie najlepszy program antywirusowy do win 7 64bity?

Program może być płatny, ważne aby nie zamulał kompa i był bardzo skuteczny.



Używam comodo i mi się jakieś świństwo dostało pod tytułem Win 7 total security.
Przez to dziadostwo mam wyłączonego windows defendera i centrum akcji również i nie da się ich włączyć żadnym sposobem.

Win 7 total security niby usunięte, ale coś pozostać musiało.

Odp: Jaki najlepszy program antywirusowy?
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Maj 2011, 12:41:27 »
ESET Smart Security 4 :) posiadam i polecam :)
MOBO : Asus M2N DH | PROCESOR : AMD Athlon 64 X2 3800+ | GRAFIKA : NVIDIA GeForce 8500 GT 256MB ( ale zdrowo kręcona jakoś daje rade ) SYS : WINDOWS  7 ULTIMATE x64

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Jaki najlepszy program antywirusowy?
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Maj 2011, 21:26:36 »
kaspersky internet security 2k11, ale w trybie manualnym. Szybki, skuteczny, prawie idealny.

Offline McVein

  • ***
  • 209
Odp: Jaki najlepszy program antywirusowy?
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Maj 2011, 23:31:59 »
Zdeczydowanie ESET Smart security 4
Pozdrawiam wszystkich.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Jaki najlepszy program antywirusowy?
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Maj 2011, 06:46:38 »
temat bez sensu - kazdy bedzie wpisywal nazwe antywira ,ktorego obecnie uzywa - i zaraz bedzie tu cale drzewo najlepszych antywirusow

b.t.w. ja napewno nie napisze ci jaki jest najlepszy, osobiscie uzywam microsoft security esencjal i napewno z cala pewnoscia moge przestrzec cie przed takimi jak avast , nie polecam takze nortona , kacperskiego a tymbardziej wrecz od pandy trzymaj sie z daleka.Dosc niedawno chwalilem sobie bitdefendera.


Offline Bartos

  • ***
  • 148
Odp: Jaki najlepszy program antywirusowy?
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Maj 2011, 14:48:05 »
ja używam chwilowo MSE, wcześniej używałem Avast free, i nie narzekałem co się okazało nie reagował na aktywatora od office 2010, zainstalowałem na sprawdzenie comodo i ten od razu alarmował że mam zainstalowany aktywator od Office,
Windows MX RGB......Windows 7HP x64

Offline igbron

  • ***
  • 166
Odp: Jaki najlepszy program antywirusowy?
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Grudzień 2011, 09:56:41 »
Pomimo różnorakich opinii na ten temat, ja polecam AVG Internet Security 2012. Używam go od ponad roku i jestem z niego bardzo zadowolony. Aktualizacje bazy wirusów nawet kilka razy dziennie. Wybór jest zawsze sprawa indywidualną.

Offline izaw

  • ***
  • 121
Odp: Jaki najlepszy program antywirusowy?
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Grudzień 2011, 14:21:59 »
Wersję 2012 używasz od ponad roku? Przy takiej prędkości to nawet wirusy wymiękają.
"Nie ma programów bezpiecznie działających, są co najwyżej niedostatecznie przetestowane"
Prawo Murph'ego

Offline igbron

  • ***
  • 166
Odp: Jaki najlepszy program antywirusowy?
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Grudzień 2011, 19:37:19 »
Wszem i wobec wiadomo. że najpierw była wersja 2011. Zapomniałeś kolego, że istnieje takie coś jak aktualizacja, a szkoda bo powinieneś o tym wiedzieć. Po drugie to chodzi o opinie na temat  programów, a nie czepianie się nieistotnych szczegółów, które nie mają żadnego znaczenia. Trochę więcej inteligencji. ::)
« Ostatnia zmiana: 07 Grudzień 2011, 19:44:55 wysłana przez igbron »

Offline tomeh

  • ***
  • 191
    • ToTemat
Odp: Jaki najlepszy program antywirusowy?
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Styczeń 2012, 15:42:25 »
Najlepiej to by mieć z 5 antywirusów bo żaden nie jest najlepszy
Serwis totemat.pl. Artykuły na różne tematy.

Odp: Jaki najlepszy program antywirusowy?
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Marzec 2012, 13:26:53 »
comodo internet security jest the best a to że alarmuje to dobrze,przynajmniej wiecie że cos sie dzieje a odnosnie tego komunikatu o aktywatorze to wprowadz regułe o zaufanej aplikacji i problem z głowy.pozdrawiam

Odp: Jaki najlepszy program antywirusowy?
« Odpowiedź #11 dnia: 27 Kwiecień 2012, 16:15:30 »
ja mam NIS 2012 i trochę rozsądku. mam nadzieję, że to wystarczy.

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Jaki najlepszy program antywirusowy?
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Maj 2012, 16:55:55 »
mi wystarcza microsoft security essential. Jest szybki i w miarę skuteczny, poza tym systemowa zapora. Jak wyżej. Odrobina rozsądku i można wybrać nawet darmowego av.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Jaki najlepszy program antywirusowy?
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Maj 2012, 17:13:52 »
mi wystarcza microsoft security essential. Jest szybki i w miarę skuteczny, poza tym systemowa zapora. Jak wyżej. Odrobina rozsądku i można wybrać nawet darmowego av.

dokładnie - nic więcej nie trzeba

Odp: Jaki najlepszy program antywirusowy?
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Wrzesień 2012, 08:55:25 »
Mam pytanie - chcę kupić program antywirusowy i na początku zastanawiałem się nad takim: Kaspersky Anti-Virus 2011 , bo to podobno najlepsze oprogramiowanie antywirusowe ... Ale ostatnio trafiłem na równie pozytywne opinie o ESET NOD32 Antivirus ... czy rzeczywiście jest dobry? I którego z nich lepiej używać?