TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

GG10 problem z odświeżaniem okna

GG10 problem z odświeżaniem okna
« dnia: 16 Maj 2011, 23:56:46 »
Mam problem po zainstalowaniu gg10. Otóż jeśli tylko ustawie sobie skórkę wykorzystującą aero czyli przeźroczystą to nie odświeża mi się okno z wiadomościami gg. Kiedy napiszę jakąś wiadomość albo ktoś napisze do mnie to muszę zwinąć okno do paska i rozwinąć by zobaczyć treść. Taki błąd nie występuje jak używam standardowych skórek. W czym może być wina? Kiedyś ten błąd nie występował. Przeinstalowywałem gg i nic to nie pomogło. Mam windows 7 Ultimate x64.
« Ostatnia zmiana: 17 Maj 2011, 00:58:47 wysłana przez Dee Jay »

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: GG10 problem z odświeżaniem okna
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Maj 2011, 20:33:40 »
Podstawa to nie używać GG10, tylko AQQ z wtyczką GG.
Inaczej nic nie ma sensu i każdy ci to powie.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: GG10 problem z odświeżaniem okna
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Maj 2011, 23:23:48 »
ja tez to powiem     

                          - zeby nie bylo :)

Odp: GG10 problem z odświeżaniem okna
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Maj 2011, 17:45:38 »
Niestety AQQ nie usługuje aero jeśli ma się zainstalowany najnowszy IE9 z którego korzystam więc zmiana komunikatora nie pomoże w niczym  :(

Nie da się z tym nic zrobić?

Odp: GG10 problem z odświeżaniem okna
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Maj 2011, 19:15:09 »
Pisz do supportu GG, niech naprawiają. Mógłbyś mi pokazać taką skórkę, trochę ciężko mi znaleźć...

Teoretycznie można by zrobić czarną skórkę i użyć programu do zamiany czarnego w aero(takie stosowane są w skórkach Full Glass do systemu) tylko nie wiem, czy to nie jest trochę za dużo zachodu.