TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« dnia: 26 Styczeń 2009, 12:16:35 »
Mark Shuttleworth, twórca wyjątkowo popularnej dystrybucji Linuksa, czyli Ubuntu, uważa, że Windows 7 to znakomity produkt.

Twórca Ubuntu nie może się doczekać premiery Windows 7. Ma już na swoim komputerze wersję testową systemu i jest z niej bardzo zadowolony.

http://republika.onet.pl/33623,26,1,51,fabryka.html
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Styczeń 2009, 12:29:21 »
Goscia trzeba podziwiac mimo że jest po przeciwnej stronie barykady umie docenic wysiłek wroga pokłony dla Marka Shuttleworth :)



Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Styczeń 2009, 13:46:11 »
"Twórca Ubuntu nie może się doczekać premiery Windows 7" bo wtedy MS nie będzie sprzedawać taniego XP na laptopy tylko wprowadzi droższy win 7 i będzie szansa dla linuxa.

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Styczeń 2009, 13:48:52 »
"Twórca Ubuntu nie może się doczekać premiery Windows 7" bo wtedy MS nie będzie sprzedawać taniego XP na laptopy tylko wprowadzi droższy win 7 i będzie szansa dla linuxa.

Wszystko możliwe :) ale wątpie mam nadzije żę będzie można zrobic darmowy update albo za dopłatą z visty/XP na W7...

Edit:Grosik nie ciesz się...Linux nie wykorzystal szansy nawet z Vista(M$ przyznał że vista to porazka) a tu jeszcze twórca ubuntu reklamuje W7 raczej gwózdz do trumny niż okazja dla Linuxa...
« Ostatnia zmiana: 26 Styczeń 2009, 13:56:25 wysłana przez gregor_y »

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Styczeń 2009, 15:51:17 »
"Twórca Ubuntu nie może się doczekać premiery Windows 7" bo wtedy MS nie będzie sprzedawać taniego XP na laptopy tylko wprowadzi droższy win 7 i będzie szansa dla linuxa.

Spiskowa teoria dziejów ? ;)

Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Styczeń 2009, 15:51:43 »
Za chiny nie doczekasz sie darmowego ;p ba nawet taniego w7 ;p Znając życie to wydoją większą kase od nas niż za viste ;p

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Styczeń 2009, 17:24:29 »
kurcze, nie przeczę, często tu zaglądam by dowiedzieć się czegoś o 7 mimo że nie jestem zwolennikiem windowsa ale wnikliwie go testuję :) ba! jestem autorem 2 szkodników które krążą po sieci wraz z "pirackimi" wersjami visty... tak głupiego artykułu jeszcze nie czytałem... poczytajcie sobie o idei Mark'a :) nie jest on żadnym zwolennikiem windowsa ;] może jedynie stwierdził sarkastycznie że w końcu ma  konkurenta i ktoś to przeinaczył... microsoft nigdy nie wprowadził żadnej rewolucji... grafikę zgapili od maca (mac wykradł xeroxowi) a dosa kupili od jakiegoś japiszona... watpię by Mark lub kto kolwiek zorientowany w świecie softu chwalił jakiego kolwiek windowsa...
« Ostatnia zmiana: 26 Styczeń 2009, 17:26:57 wysłana przez gothmori »

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Styczeń 2009, 17:30:50 »
... microsoft nigdy nie wprowadził żadnej rewolucji... grafikę zgapili od maca (mac wykradł xeroxowi) a dosa kupili od jakiegoś japiszona...

Oj spec się znalazł po pierwsze wszyscy kradną po drugie jakie rewolucje mac os,linux,windows są cholernymi klonami...wybierz co ci bardziej odpowiada i tyle...

Wątpie czy nawet Microsoft uważa że ma jakąs konkurence jaki udział ma na rynku 80-90%? szczerze tylko Apple jest czegos warty a Linux to jakis zart...

Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Styczeń 2009, 17:38:35 »
Linuks nie nadaje sie na desktopa , jest to najbardziej porozwalany i zrzarty wojna domową systemem operacyjnym na swiecie - aż na miare grecji . Linuks jedynie jako skonfigurowane stanowisko produkcyjne ( bez możliwości szybkiej rekonfiguracji ) lub na server . Co do afer - apple interfacu nie ukradło a KUPIŁO od xeroxa ( wiem wiem , w polsce ludzie jak kradna pirackie gry to myslą ze kupują i pewnie dlatego tyle piractwa .. ) a MS od apple tak długo nic nie ukradl do puki sąd tego nie orzeknie a z tego co wiem apple już pare razy przegrało tą sprawe - nie można opatentowac okienkowej oriętacji - a do chwili jak tego sąd nie osądzi MS może cię pozwac o pomówienie - sytuacja dokładna jak Nowak VS Nergal .

Offline umcs

  • ***
  • 229
Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Styczeń 2009, 18:51:47 »
sytuacja dokładna jak Nowak VS Nergal .
Dobre porównanie, hehe...
Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej PIĆ WÓDKĘ.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Styczeń 2009, 19:05:16 »
Jeżeli Twórca Ubuntu chwali 7 to musi mieć w tym interes ;)

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Styczeń 2009, 19:38:04 »
Jeżeli Twórca Ubuntu chwali 7 to musi mieć w tym interes ;)

Pracuje dla M$ i sabotuje Linuxa...pewnie już grupa fanatyków Linuxa zmierza w jego kierunku...

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #12 dnia: 26 Styczeń 2009, 20:25:35 »
nie róbmy wojen linux vs windows bo wy pójdziecie w swoje w zaparte a ja w swoje i będzie tylko bałagan...
Mark na pewno nie pochwalił 7 a ten artykuł to jakiś banialuk...
Poczytajcie o zamierzeniach projektu ubuntu...
Jeśli ktoś chce walczyć na argumenty i bronić systemu który nawet ms nie opracował to zapraszam na pw lub bloga bo tu nie ma co robić bałaganu...


(OT): co do kluczy do 7 to na wersje 32 bitową jest ich 4 i na 64 chyba też, wiem bo generowałem z kilkoma osobami do oporu i wyszło że one się powtarzają więc możecie je smiało opublikować lub mogę je wam podesłać ale pod warunkiem że zostaną udostępnione wszystkim forumowiczom i czytelnikom ;] tzn. mam tylko na 32
« Ostatnia zmiana: 26 Styczeń 2009, 20:40:09 wysłana przez gothmori »

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #13 dnia: 26 Styczeń 2009, 20:34:08 »
Mark na pewno nie pochwalił 7 a ten artykuł to jakiś banialuk...
Jeśli ktoś chce walczyć na argumenty i bronić systemu który nawet ms nie opracował to zapraszam na pw lub bloga bo tu nie ma co robić bałaganu...

Wiesz pogadaj z panem Markiem i się spytaj bo ten artykuł wygląda jak pochwała i wiele ludzi tak to odbierze...a jesli myslał inaczej to jest idiotą...

Jesli chodzi o Linuxa to jest marny system gdybym miał wybrac OS to by było tak Windows > Mac OS X > Amiga OS > DOS > ... > Linux  ;D



Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #14 dnia: 26 Styczeń 2009, 20:34:44 »
Ha ! Jeden z zorganizowanej grupy pingwinów dokonal dywersji na nasze forum ;p