TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 problem z motywem.

Windows 7 problem z motywem.
« dnia: 03 Maj 2011, 11:21:44 »
Witam

Mam drobny problem. Jestem posiadaczem win7 od dosyć niedawna. Znalazłem na necie taki oto motyw http://www.smashingshowcase.com/2011...dows-7-x86x64/

Jest niby dokładny jego opis jednak mimo wszystko nie działa on poprawnie. Spakowany folder posiada w sobie mnóstwo innych folderów, plików, dwa pliki theme, oraz jakieś spakowane programy. Wklejając to zgodnie z opisem, co prawda motyw mi się zmienia jednak najbardziej zależy mi na wyglądzie dolnego paska jak i Menu Start a niestety ten szczegół u mnie zmienia się w czarny o wyglądzie paska z win 98. Zapewne robię coś źle dlatego prosiłbym o pomoc. Czy ktoś już używał tego motywu lub mógłby mi pomóc co zrobić żeby działał poprawnie i wyglądał dokładnie tak jak na obrazkach ?

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Windows 7 problem z motywem.
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Maj 2011, 18:35:41 »
cos nie wyswietla mi strony z podanego linka - hmm co do tematu to moze powinienes uzyc thamespatchera ewentualnie uxthemepatcher przed cala operacja

Odp: Windows 7 problem z motywem.
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Lipiec 2011, 09:32:27 »
Podbijam, bo mam podobnie. Korzystałem z kompozycji Vista VS, przez przypadek przełączyłem potem na klasyczny windows i teraz nie mogę włączyć już kompozycji Vista VS.