TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Wyciekł Windows 8 build 6.1.7955 pre-M3

Offline Ukey

Odp: Wyciekł Windows 8 build 6.1.7955 pre-M3
« Odpowiedź #45 dnia: 29 Kwiecień 2011, 01:17:45 »
Narazie W8 dziala duuuzo slabiej/wolniej Sam procesor mam oceniany na 3,3 a ram 3.9 0.o nie wiem czemu tak slabo ... i nie mial bym problemow gdyby nie to ze system naprawde woolno dziala.
U mnie szybciej :P Widać masz rzęcha i windows 8 na nim to nieporozumienie.

Koleżanko najpierw zastanow sie 2 razy co piszesz a pozniej sie wypowiadaj... jest to system w wersji nawet nie BETA wiec nie kazdy sprzęt musi byc dostosowany. Ten system dziala mi na laptopie i za 2 dni sprawdze na notebooku. Wiec jesli sie nie znasz lub nie jestes ekspertem to sie nie wypowiadaj ;]  Zreszta rzęcha to moze i Ty masz (bo obecnie PC ktory ma pól roku to "szmelc"). Poczytaj/sprawdz sobie konfiguracje Toshiby A300-15B i dopiero pozniej sie wypowiadaj. Zreszta wyrazilem tutaj tylko swoja opinie skierowana nie do Ciebie czy kogos innego a do MS ze pomija nie które sterowniki/sprzet. Wiec prosze bez takich wypowiedzi ktore nic nie wnosza.
Problem pisac GG 1405174

Odp: Wyciekł Windows 8 build 6.1.7955 pre-M3
« Odpowiedź #46 dnia: 29 Kwiecień 2011, 07:32:20 »
U mnie na szmelcu z przed roku, odblokowanym phenomie x4 wszystko biega na dotyk, no i działa więcej programów, na buildzie 7850 avast rozwalał system, (wywalało bsod, usługa avasta kładła system, restart, bsod i tak w kółko),  nie mogłem zainstalować niektórych programów (instalki się wywalały), C++ redist działa na obu buildach, no i mam wrażenie że build 7955 jest szybszy niż 7850, a też sam czysty system bez pamięci wirtualnej i hibernacji zajmuje napewno mniej na dysku niż W7 z takimi samymi ustawieniami, no i też wydaje się organoleptycznie szybszy niż W7, a więc idzie to w dobrą stronę jeśli chodzi o zasobożerność (miodzio by było dorwać ten build w wersji x64) ...:) Natomiast wgrał mi się do IE flash player, no i avast też zainstalował dodatek do IE, i teraz jak włączam IE to wisi, uruchomiony IE w trybie InPrivate działa normalnie, teraz muszę namierzyć jaki dodatek mi zepsuł IE:) No i nie działa Microsoft Security Essentials, napisało mi że mam lewy system, no cóż nie ma przycisku do aktywacji, to nie aktywowałem, natomiast stary poczciwy skrypt TimerNuke działa nadal:) 
« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecień 2011, 07:43:23 wysłana przez freak78 »

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Wyciekł Windows 8 build 6.1.7955 pre-M3
« Odpowiedź #47 dnia: 29 Kwiecień 2011, 09:46:10 »
Narazie W8 dziala duuuzo slabiej/wolniej Sam procesor mam oceniany na 3,3 a ram 3.9 0.o nie wiem czemu tak slabo ... i nie mial bym problemow gdyby nie to ze system naprawde woolno dziala.
U mnie szybciej :P Widać masz rzęcha i windows 8 na nim to nieporozumienie.

Koleżanko najpierw zastanow sie 2 razy co piszesz a pozniej sie wypowiadaj... jest to system w wersji nawet nie BETA wiec nie kazdy sprzęt musi byc dostosowany. Ten system dziala mi na laptopie i za 2 dni sprawdze na notebooku. Wiec jesli sie nie znasz lub nie jestes ekspertem to sie nie wypowiadaj ;]  Zreszta rzęcha to moze i Ty masz (bo obecnie PC ktory ma pól roku to "szmelc"). Poczytaj/sprawdz sobie konfiguracje Toshiby A300-15B i dopiero pozniej sie wypowiadaj. Zreszta wyrazilem tutaj tylko swoja opinie skierowana nie do Ciebie czy kogos innego a do MS ze pomija nie które sterowniki/sprzet. Wiec prosze bez takich wypowiedzi ktore nic nie wnosza.
http://ce.computers.toshiba-europe.com/innovation/jsp/SUPPORTSECTION/discontinuedProductPage.do?PRODUCT_ID=150522&DISC_MODEL=1&LNG=20&service=CE
Jednak mam rację, więc się nie sprzeczaj. Może złe określenie "rzęch", ale C2D to już zabytek.
Dla twojej wiadomości, ja mam Core i7 :P

Offline Ukey

Odp: Wyciekł Windows 8 build 6.1.7955 pre-M3
« Odpowiedź #48 dnia: 29 Kwiecień 2011, 10:15:30 »
Ehh nie bede sie z Tobą sprzeczal. Ja wiem jak dziala i7 ten mobilny a jak dziala C2D tez mobilne ... az takiej roznicy miedzy nimi nie ma. Widzialem na wlasne oczy jak w grach laptop z i7 dostaje baty od mojego. Gry sa bardziej wymagajace niz system. Zreszta porownywanie tych 2 procesorow to jakas paranoje. Jeden jest wydajny i 2gi tez . Zreszta nie chodzi tutaj o sam procesor a reszte laptopa. a Ty jakiego masz laptopa ?
Problem pisac GG 1405174

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Wyciekł Windows 8 build 6.1.7955 pre-M3
« Odpowiedź #49 dnia: 29 Kwiecień 2011, 12:14:01 »
HP EliteBook 8540p
Ja nie gram w głupie gry :P
Wersja Scooby zainstalowana. Wszystko odblokował ;D

Offline Ukey

Odp: Wyciekł Windows 8 build 6.1.7955 pre-M3
« Odpowiedź #50 dnia: 29 Kwiecień 2011, 12:58:20 »
HP za 6000zl :] heh ... ale koniec tematu

Po ostatnich aktualizacjach wydajnosc jak i sam system oceniania podskoczyl z 3 do 5. Graficznie z 5.4 na 6. Jak widac wreszcie ktos poprawia.
Problem pisac GG 1405174

Odp: Wyciekł Windows 8 build 6.1.7955 pre-M3
« Odpowiedź #51 dnia: 29 Kwiecień 2011, 13:20:53 »
 a mi żadna wersja nie chce się zainstalować na wirtualnej maszynie, próbowałem już chyba wszystkie i nic z tego :(
scooby napisales nazwe jakiegos programu ale tam trzeba sie rejestrowac, moze wiesdz co zrobic abym na wirtualnej maszynei odpalil twoj obraz przerobiony ?

Offline miron

  • ***
  • 242
Odp: Wyciekł Windows 8 build 6.1.7955 pre-M3
« Odpowiedź #52 dnia: 29 Kwiecień 2011, 15:18:27 »

Koleżanko najpierw zastanow sie 2 razy co piszesz a pozniej sie wypowiadaj... jest to system w wersji nawet nie BETA wiec nie kazdy sprzęt musi byc dostosowany. Ten system dziala mi na laptopie i za 2 dni sprawdze na notebooku. Wiec jesli sie nie znasz lub nie jestes ekspertem to sie nie wypowiadaj ;]  Zreszta rzęcha to moze i Ty masz (bo obecnie PC ktory ma pól roku to "szmelc"). Poczytaj/sprawdz sobie konfiguracje Toshiby A300-15B i dopiero pozniej sie wypowiadaj. Zreszta wyrazilem tutaj tylko swoja opinie skierowana nie do Ciebie czy kogos innego a do MS ze pomija nie które sterowniki/sprzet. Wiec prosze bez takich wypowiedzi ktore nic nie wnosza.

  Młody gniewny uczy starą Madzie  ;D
  Ukey, według Ciebie na czym polega różnica dostosowanie systemu(przez Microsoft) do starego sprzętu w pre-m3 a BETA?

Offline Ukey

Odp: Wyciekł Windows 8 build 6.1.7955 pre-M3
« Odpowiedź #53 dnia: 29 Kwiecień 2011, 15:24:28 »
Moze nie dostosowaniu samego systemu a samych sterownikow. Bo jak wytlumaczysz to ze system dzialal mi naprawde zle ! nawet Avira nie chciala dzialac i podczas skanowania wywalal bledy. Wczoraj zassal mi jakies poprawki (sam nie wiem co to bylo) i system wyraznie przyspieszyl, a sama Avira nie powoduje juz bledow. Wiec to ze mam "szmelca" nie oznacza ze ten system ma wolno dzialac !! Vista ktora byla jak krowa smigala naprawde fajnie W7 jeszcze lepiej .. wiec ms leci w strone optymalizacji w strone wlasnie gorszego sprzętu a nie coraz to wyżej. Wiadomo nie bedzie mial wymagan jak XP, jednak widac juz poprawe. Zreszta i7 jest nowszym procesorem i wlasnie dlatego moze miec wieksze wsparcie , ze strony intela lub ms. C2D ma juz pare lat jednak jest to dosc żwawy procek i do samego systemu MUSI bys wystarczajacy. Obecnie nie ma juz wyscigu o GHz tylko o jego wydajnosc/przepustowość (czy jak tam chcecie to nazywac). I ide o zaklad ze na atomie bedzie smigal rownie fajnie jak na i7 (wiadomo zwolnienie bedzie... ale nie az takie)
Problem pisac GG 1405174

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Wyciekł Windows 8 build 6.1.7955 pre-M3
« Odpowiedź #54 dnia: 29 Kwiecień 2011, 15:59:22 »
ms leci w strone optymalizacji w strone wlasnie gorszego sprzętu a nie coraz to wyżej.
Chyba żartujesz. Wtedy stracą producenci sprzętu oraz sam MS. Wszystko musi iść w parze: nowszy system wymagający nowszego sprzętu. Tak samo producenci gier napędzają rynek. Inaczej wszyscy by tylko tracili.
ide o zaklad ze na atomie bedzie smigal rownie fajnie jak na i7 (wiadomo zwolnienie bedzie... ale nie az takie)
Widać że nie miałeś do czynienia ani z Atomem ani z Core i7, bo głupoty wypisujesz.

Offline Ukey

Odp: Wyciekł Windows 8 build 6.1.7955 pre-M3
« Odpowiedź #55 dnia: 29 Kwiecień 2011, 16:32:18 »
Z atomem mam doczynienia codziennie ... i nie wiem dlaczego kazdy "psioczy" wystarczy odpowiednia konfiguracja systemu i wszystko smiga.. przycina mi jedynie YT w HD.

Skoro tak to niech zrobia system ktory zjada po 8GB ramu wymaga 4rojajowca .. i grafiki za 4tys zl. i maja nowy system z nowym sprzętem. Zreszta ms malo celuje w zwyczajnych "smiertelnikow" a raczej w firmy ... ktore nie beda wymienialy komputerow co 3-4 lata bo wychodzi nowy i mocniejszy system. Wiem jak sprawa wyglada w firmach. System MUSI zapewniac wsparcie dla sprzetu minimum 2-3 letniego. Nikt nie mowi ze w8 ma poprawnie dzialac na jakims tam intelu 333mhz czy duronie 800. Jednak jest pewna granica ktorej raczej system nie przekroczy. Jesli chodzi o roducentow gier to owszem sprawa wlasnie tak wyglada ,ze to oni miedzy innymi napedzaja rynek , jednak nie do konca. Robia to rowniez centra obliczeniowe, ktore coraz to wiecej mocy potrzebują.
Wszystko sie zmienia rosna biblioteki , jak i cala fizyka wymaga wiecej mocy. Wymagania moga rosnac ,ale bez przesady w8 bedzie mial wymagania podobne do w7, mysle nawet ze optymalizujac system (wylanczajac zbędne rzeczy, ktorych znowu troszke będzie).
Problem pisac GG 1405174

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Wyciekł Windows 8 build 6.1.7955 pre-M3
« Odpowiedź #56 dnia: 29 Kwiecień 2011, 16:44:18 »
Cytuj
Skoro tak to niech zrobia system ktory zjada po 8GB ramu wymaga 4rojajowca .. i grafiki za 4tys zl. i maja nowy system z nowym sprzętem
Bez przesady, przecież najwięcej zarabia się na średnich konfiguracjach.
Cytuj
Zreszta ms malo celuje w zwyczajnych "smiertelnikow" a raczej w firmy ... ktore nie beda wymienialy komputerow co 3-4 lata bo wychodzi nowy i mocniejszy system. Wiem jak sprawa wyglada w firmach. System MUSI zapewniac wsparcie dla sprzetu minimum 2-3 letniego.
To co napisałeś, tyczy się tylko i wyłącznie Polski, czyli śladowej ilości w skali globalnej. Na zachodzie jest zupełnie inaczej.

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Wyciekł Windows 8 build 6.1.7955 pre-M3
« Odpowiedź #57 dnia: 29 Kwiecień 2011, 18:57:44 »
Wyłączcie plugi Flash Shockwawe w Chrome i filmy pójdą Gut!
Gdzie to się wyłącza ???

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Wyciekł Windows 8 build 6.1.7955 pre-M3
« Odpowiedź #58 dnia: 29 Kwiecień 2011, 21:45:52 »

Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Wyciekł Windows 8 build 6.1.7955 pre-M3
« Odpowiedź #59 dnia: 29 Kwiecień 2011, 22:50:07 »
Gdzie ten pladżin się wyłącza?