TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Ping

Offline Cinek

Ping
« dnia: 13 Kwiecień 2011, 12:55:50 »
Witam ostatnio mam problemy z pingiem nawet wtedy gdy mam włączone tylko gg i przeglądarkę ping wynosi 2000+. Wiecie co może być tego przyczyną? Tydzień temu było wszystko ok.

Odp: Ping
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Kwiecień 2011, 13:20:58 »
Używasz windows ???
może masz jakiegoś wirusa , trojana , może twój komputer jest zombie  ??? Jeśli masz obok windows zainstalowanego linuksa  to sprawdź wynik polecenia ping na linuksie . Albo przynajmniej uruchom jakąś dystrybucję "live" np ubuntu i wtedy w konsoli sprawdź wynik pingu

Offline Cinek

Odp: Ping
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Kwiecień 2011, 19:47:00 »
Dodam jeszcze, że pingi nie pojawiają się od razu po uruchomieniu komputera tylko po jakimś czasie i znikają po zrestartowaniu łącza.

Odp: Ping
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Kwiecień 2011, 12:06:29 »
A przy pomocy jakiego urządzenia łączysz sięę z netem  ???
Jeśli poprzez router WI FI to zmień może kanał nadawania WI FI  :)

Offline Cinek

Odp: Ping
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Kwiecień 2011, 16:12:53 »
A jak zmienić ten kanał?

Odp: Ping
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Kwiecień 2011, 17:38:46 »
Wywołaj w przeglądarce panel konfiguracyjny twojego routera
Znajdź tam ustawienia WIRELESS - cos w tym stylu .
I tam będzie opcja wyboru kanału ; chanel mode - czy co w tym stylu .

Offline Cinek

Odp: Ping
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Kwiecień 2011, 19:35:37 »
Dobra zmieniłem zobaczymy może to pomoże.


Niestety problem powraca :(


Przed chwilą zauważyłem, że ping występuje tylko na moim koncie na nowym nie ma tego problemu.
« Ostatnia zmiana: 16 Kwiecień 2011, 10:18:32 wysłana przez Cinek »