TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Wasze opinie na temat monitora SAMSUNG BX2231

Wasze opinie na temat monitora SAMSUNG BX2231
« dnia: 10 Kwiecień 2011, 19:56:17 »
Witam zastanawiam się nad kupnem monitora SAMSUNG BX2231 i chciałbym prosić o opinie was być może ktoś ma taki monitor lub miało okazje widzieć go w akcji ;) Dla ciekawych zamieszczam link z parametrami http://produkty.samsung.pl/monitory/led/22cale/bx2231/

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Wasze opinie na temat monitora SAMSUNG BX2231
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Kwiecień 2011, 20:37:47 »
taki posiadam http://produkty.samsung.pl/monitory/lcd/23cale/2494hs/ - co moge powiedziec hmm bedac w sklepie podczas zakupu glowny nacisk kladlem na ostrosc ekranu,kat widocznosci,zuzycie energii oraz wygląd, ten sprawdzil sie najlepiej

Odp: Wasze opinie na temat monitora SAMSUNG BX2231
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Kwiecień 2011, 10:41:59 »
Skoro tak to monitor który mam na oku względem twojego wypada gorzej tylko w porównaniu z jednym parametrem Jasność (cd/m2) poza tym prezentuje się lepiej co do oszczędności energii ma lepszy wygląd i prędkość reakcji matrycy 2ms (ale chce podkreślić że masz starszy model więc to oczywiste że technologia poszła do przodu chodzi mi o diody LED) więc twój post utwierdził mnie w przekonaniu że dokonuje dobrego wyboru ;)

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Wasze opinie na temat monitora SAMSUNG BX2231
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Kwiecień 2011, 13:59:22 »
kupowalem dobry czas temu - jakies ponad rok temu, co do wyglądu to kwestia gustu , roznic jest wiele poczynajac od wbudowanego zasilacza , glosnikow , mozliwosci montazu na scianie itp.  na stronce masz mozliwosc porownania danych produktow ale najlepiej bedzie jak porownasz sobie  w sklepie
« Ostatnia zmiana: 11 Kwiecień 2011, 14:12:59 wysłana przez kamiton »

Odp: Wasze opinie na temat monitora SAMSUNG BX2231
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Kwiecień 2011, 00:15:13 »
Ja już dokonałem wyboru tylko chciałem się upewnić że jakość obrazu na tym monitorze jest dobra chodzi mi tu głównie o kontrast. A teraz ciekawostka w moim mieście monitor ten w sklepach cenią sobie w granicach od 700 zł wzwyż  podczas gdy na allegro wypatrzyłem oferty po 500zł :D 200 zł różnicy szok!!!


Kupiłem monitor na allegro za 532zł z wysyłką jestem w 100% zadowolony jakość obrazu świetna kontrasty i kolory jak w starych CRT a kąty widzenia też nie gorsze ;) do tego dotykowe guziki i menu w języku polskim. Jedyne minusy to obudowa czarny połysk (wolał bym matową) i brak ruchomego stojaka (monitor na sztywno przymocowany do stopki).
« Ostatnia zmiana: 16 Kwiecień 2011, 14:36:06 wysłana przez robert79513 »

Offline igbron

  • ***
  • 166
Odp: Wasze opinie na temat monitora SAMSUNG BX2231
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Listopad 2011, 10:08:56 »
Zanim przesiadłem się na laptopa korzystałem przez wiele lat z dwóch monitorów Samsung, i muszę powiedzieć, że spisywały się znakomicie. Wg testów monitory Samsung lokują się na czele stawki producentów. Więc śmiało mogę polecić ten monitor.