TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z domyślnym odtwarzaczem

Problem z domyślnym odtwarzaczem
« dnia: 02 Kwiecień 2011, 03:22:30 »
Mam problem z ustawieniem domyślnego odtwarzacza filmów DVD. Chcę by domyślnie był to program POWER DVD10.

Próbowałem ustawić to klikając prawy przycisk na napędzie następnie wchodząc w autoodtwarzanie i zaznaczenia PowerDVD jako program domyślny. Nie dało to nic. W panelu sterowania wszedłem w zakładki programy\programy domyślne\zmień ustawienia funkcji Autoodtarzanie  zaznaczyłem przy ikonach Film DVD/udoskonalony film DVD również POWER DVD i niestety również bez zmian. Ciągle dilmy są odtwarzane z WMP. Nie jest to chyba wina programu bo próbowałem ustawić odtwarzanie przez Nero Media Hub i również nie da się go ustawić jako domyślny odtwarzacz.

Może ktoś pomóc. Mam windows 7 Ultimate x64

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Problem z domyślnym odtwarzaczem
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Kwiecień 2011, 07:00:56 »
kliknij na film ppm / wybierz wlasciwosci /  zmien otwierany za pomocą / zaznacz zawsze uzywaj wybranego .....

jezeli posiadasz filmy w roznych formatach - te pozostałe tez musisz w ten sposob przypisac do odtwarzacza
« Ostatnia zmiana: 02 Kwiecień 2011, 07:03:01 wysłana przez kamiton »

Odp: Problem z domyślnym odtwarzaczem
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Kwiecień 2011, 23:15:49 »
Pozaznaczałem tak jak piszesz i nadal jak kliknę 2 razy na ikonie napędu DVD to domyślnie filmy uruchomiają się z WMP.

Ma ktoś jakieś inne pomysły?