TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 na laptopie HASEE

Windows 7 na laptopie HASEE
« dnia: 25 Styczeń 2009, 12:13:27 »
Windows 7 zainstalowałem na laptopie HASEE.
Patrycja wydzielona – 30 GB
Procesor – Intel(R) Celeron( R ) CPU 550 @ 2.00GHz,
Pamięć operacyjna 512 MB DDR2
Karta grafiki – Mirage 3+ (64 MB)
Działa w miarę dobrze ale długo się otwiera. Trochę mało pamięci bo non-stop wykorzystane jest minimum 79% i dobija prawie do końca.
Aero działa. Nie wiem jak działa na grach bo korzystam z komputera tylko do pracy – mam zainstalowanego OFFICE 2007 i trochę innych programów stosunkowo mało wymagających. Zainstalowałem go jako jeden z wielu właśnie do przetestowania go pod kątem moich potrzeb. W zasadzie to podstawowe systemy u mnie obecnie to Windows XP i Mandriva XTREME 3 (RC )1

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Windows 7 na laptopie HASEE
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Styczeń 2009, 13:36:26 »
Co do pamieci to nic dziwnego - 512mb to absolutne minimum jakiego wymaga Win7, a karta graficzna najzwyczajniej w świecie nie obsługuje shaderów 2.0 i nie ma sterowników WDDM za co dostało ocene 1.0 bo Aero na niej po prostu nie może działac.

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Windows 7 na laptopie HASEE
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Styczeń 2009, 15:17:03 »

Aero działa.

Hm pisze że mu działa :)

Odp: Windows 7 na laptopie HASEE
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Styczeń 2009, 16:47:49 »
Dziwne ale aero działa

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Windows 7 na laptopie HASEE
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Styczeń 2009, 17:32:07 »
Dziwne ale aero działa


Hmm, to faktycznie dziwna sprawa bo teorytycznie karta Mirage 3 tego nie obsługuje, przynajmniej tak podają w specyfikacjach ? Czyżby wychodziło na to że Aero do działania wcale nie potrzebuje shaderów ?

Odp: Windows 7 na laptopie HASEE
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Styczeń 2009, 19:27:40 »
To szczegółowe dane karty grafiki