TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Microsoft udostępnia partnerom wczesną wersję Windows 8

Cytuj
Zgodnie z informacjami pochodzącymi z nieoficjalnego źródła, Microsoft rozpoczął proces udostępniania wczesnych wersji systemu operacyjnego Windows 8 swoim testerom.

Do dystrybucji programu o nazwie Windows 8 and Server Vext Pre-Release wykorzystywana jest strona Microsoft Connect. Aby uzyskać dostęp do tej wersji preview, wymagane jest zaproszenie przypisane do identyfikatora Windows Live ID. Microsoft udostępnia build Milestone 3, czyli kompilację 7971.0.110324-1900, która została utworzona 24 marca.

Przy okazji tego wydarzenia, w sieci pojawiły się także kolejne screeny, na których można zobaczyć nowy interfejs użytkownika Metro UI. Zgodnie z zapowiedziami, interfejs Windows 8 ma być trójwymiarowy oraz automatycznie personalizowany – dzięki śledzeniu nawyków użytkownika. Koleje interesujące funkcje to między innymi natychmiastowe przechodzenie w stan hibernacji oraz funkcja uproszczonego przywracania stanu fabrycznego systemu Windows 8. Ostatnia funkcja ma zastąpić czasochłonne formatowanie dysku.

http://windows7.pl/aktualnosci/microsoft-udostepnia-windows-8-milestone-3-testerom.html
« Ostatnia zmiana: 31 Marzec 2011, 11:08:43 wysłana przez Mirahz »

Odp: Microsoft udostępnia partnerom wczesną wersję Windows 8
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Kwiecień 2011, 21:49:47 »
I dobrze. Niech już szykują sterowniki. A my czekamy na pierwszą betę.
Pozdrawiam
Paweł Nyczaj

ASUS K52JC
Windows 7 Home Premium PL 6.1 Build 7601 SP1