TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z dyskiem sieciowym w W7 Starter

Problem z dyskiem sieciowym w W7 Starter
« dnia: 27 Marzec 2011, 02:04:47 »
Dysk WD My Book Live połączony z routerem, widoczny i dostępny dla pozostałych komputerów w sieci (w domu) - ale one mają XP. Pozostałe połączenia przez router, czyli drukarka czy dostęp do internetu - na moim komputerze działają. I tylko nie widzi tego dysku. Sterownik zainstalowany, pobrany najnowszy ze strony WD. Oprogramowanie dysku działa - mogę się zalogować jako admin, zarządzać kontami, ale... nie mogę niczego na dysku zapisać, ani niczego z niego pobrać. Czy możliwe, że problemem jest tu wersja W7? i że konieczny jest upgrade do wersji HP? Urządzenie jest widoczne, ale pali się żółty trójkącik. Narzędzie do rozwiązywania problemów nie może tego problemu rozwiązać i wyświetla mi komunikat, że nie ma sterownika. Co dalej? - proszę o pomoc
« Ostatnia zmiana: 27 Marzec 2011, 14:59:20 wysłana przez raff2 »

Odp: Problem z dyskiem sieciowym w W7 Starter
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Marzec 2011, 14:56:40 »
Zainstalowany jest serownik WD SCSI Architecutre Model (SAM) driver wersja 1.0.7.2. Manager urządzeń pokazuje dysk, ale we właściwościach kod 28 (sterowniki tego urządzenia nie są zainstalowane). Sam sterownika nie odnajduje, ani na moim dysku, ani w sieci. Gdy wskazuję mu lokalizację w/w sterownika, pojawi się komunikat, że nie ma sterownika. Korzystając ze skrótu do tego dysku na pulpicie dostaję komunikat o błędzie 0x80070035. Czy zatem problem nie jest właśnie Windows 7 Starter?