TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

logo producenta

logo producenta
« dnia: 19 Marzec 2011, 18:16:40 »
Witam,
Wczoraj kupiłem laptopa PB, miałem na nim zainstalowany oryginalny win7 HP, mam do niego klucz. postanowiłem przeinstalować system (ze względu na 1 partycje systemowa) niestety z laptopem nie miałem płyty instalacyjnej systemu, dlatego pożyczyłem ja od szwagra po zainstalowaniu we właściwościach ukazuje mi się logo della. wiem ze można to zmienić używając loadera lecz moje pytanie brzmi czy można to zmienić jakoś 'na płycie' czyli aby system od razu po instalacji posiadam ikonkę PB.

Offline equimanthorn

  • *
  • 16
  • equimanthorn
Odp: logo producenta
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Marzec 2011, 22:13:52 »
sam tego nie zrobisz, istnieją różne programy do zmiany pliku z grafiką producenta, którą możesz w każdej chwili zmienić - w programie Yamicsoft Windows 7 Manager - jest specjalny moduł do tego typu rzeczy - program godny polecenia, być może także w Sunrise Seven istnieje taka możliwość, ale głowy nie daję (nie pamiętam)
I turn my face to eternal sky
And praise my elders' God