TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

PowerDVD czy WinDVD

Offline michau

  • *****
  • 3974
PowerDVD czy WinDVD
« dnia: 19 Marzec 2008, 18:28:03 »
Witam,
 filmów w wersji DVD oglądam mało na komputerze ale jak przyjdzie mi jakiś obejrzeć to zawsze mam problem bo nie mam żadnego programu do odtwarzania takich płyt. Który Waszym zdaniem jest godny zainstalowania? A może proponujecie jakiś inny jeszcze? Może jakiś darmowy? Jak oglądam filmy na kinie domowym to niema takiego problemu ale czasami u dziewczyny oglądam na laptopie.

Z góry dziękuję za pomoc w wyborze

ziebal

Odp: PowerDVD czy WinDVD
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Marzec 2008, 19:31:25 »
Ja nie widze żadnej różnicy  :)

A ostatnio w WMP i Totem.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: PowerDVD czy WinDVD
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Marzec 2008, 20:16:33 »
Czyli co bardziej przyjemne dla oka :) a ten Totem - co to?

Odp: PowerDVD czy WinDVD
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Marzec 2008, 23:01:47 »
Totem to odtwarzacz dla Linuxa :) A ja używam do DVD WMP11, czasami tylko Nero Show Time 4 ;) Częściej oglądam Dvixy :)

ziebal

Odp: PowerDVD czy WinDVD
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Marzec 2008, 00:01:41 »
Totem to odtwarzacz dla Linuxa :)

Wspaniale działa z moim Debiankiem  :D

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: PowerDVD czy WinDVD
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Marzec 2008, 19:40:16 »
To chyba zainstaluję PowerDVD :)

Offline MP

Odp: PowerDVD czy WinDVD
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Kwiecień 2008, 00:37:30 »
Ja mogę polecić Corel WinDVD 9. Chociażby dlatego że jest w polskiej wersji językowej :)
Wersja testowa do pobrania:
http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/odtwarzacze_dvd/WinDVD.html
« Ostatnia zmiana: 14 Czerwiec 2010, 18:16:57 wysłana przez Mirahz »

Odp: PowerDVD czy WinDVD
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Sierpień 2008, 01:03:15 »
Ja używam InterVideo WinDVD 6 PL FuLL - i nie narzekam. Można przybliżać obraz, conajmniej 3 prędkości przewijania, obsługa menu, robienie zdjęć i sporo innych. Jak nie Masz odtwarzacza Blu-ray albo HD-DVD to WinDVD 6 starczy, jak masz to musisz się zaopatrzyć w Corel WinDVD 9 (aby odtwarzać płyty Blu-ray potrzebna jest wersja WinDVD 9 Plus Blu-ray). Program prawdopodobnie działa tylko na XP i Vistę 32bit.