TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z Windows Live Gallery.

Rokubungi

Problem z Windows Live Gallery.
« dnia: 16 Marzec 2011, 00:42:17 »
Witam.
Ostatnio przeinstalowałem programy Live Essentials i zauważyłem dziwne zachowanie Galerii Fotografii Windows Live. Otóż wcześniej, kiedy otwierałem jakieś zdjęcie, obraz z danego katalogu, automatycznie lądowały się pozostałe pliki graficzne z tego katalogu- tzn. wyświetlany był jeden dany obraz, lecz można było, klikając odpowiednie „strzałki” (lub za pomocą pilota WMC), „przewijać” do innych zdjęć z katalogu. Teraz ta opcja jest jakby nieaktywna- wyświetla tylko jeden plik i nie ładuje pozostałych z katalogu. W opcjach, ustawieniach tego programu nie znalazłem nic, co by mogło prowadzić do zmiany tego ustawienia.
Proszę o porady.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Problem z Windows Live Gallery.
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Marzec 2011, 01:57:38 »
zapewne aktualizacje sie klaniaja

Rokubungi

Odp: Problem z Windows Live Gallery.
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Marzec 2011, 11:22:09 »
To mozliwe, bo ostatnio aktualizowalem OSa service packiem oraz innymi duperelami- a, ze dorwalem sie do szybkiego netu na chwile, wiec ciagnalem, ssalem, zasysalem ile wlezie tych uaktualnien. :P No, i teraz mam maly balagan w nich (trzy bledy)- ale to nie tylko dlatego. Coz, pozyjemy- zobaczymy. Jesli przezyjemy :D
P.s.: Nie jestem homoseks, jakby to kogos interesowalo ;D I wlasciwie to nie ja ssalem tylko komp, a dokladniej karta sieciowa ;)