TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Brak sieci po hibernacji

Brak sieci po hibernacji
« dnia: 19 Marzec 2011, 13:50:42 »
Witam,

mam poniższy problem z moim systemem. Jest to Win 7 professional (32bit), oczywiście system jest oryginalny. Na bieżąco aktualizowany.

Kiedy nacisnę przycisk on/off, komp przechodzi do hibernacji (tak ustawione), natomiast po wznowieniu systemu, z tejże hibernacji, nie działa mi sieć.

Muszę kliknąć w ikonę sieci (w tray'u) i zaznaczyć "rozwiąż problemy...", wtedy komp resetuje kartę sieciową (i robi też inne czynności, już nie wiem jakie Smile ) i wszystko powraca do normy.

Dlaczego tak jest i co mogę zrobić, żeby po przywróceniu systemu sieć działała normalnie (tj. od razu)?

Dodam, że ten komp mam od dawna i z żadnym innym systemem tego kłopotu nie było. Zarówno w XP jak i Viście (też 32ki) hibernacja działała "normalnie".

Będę wdzięczny za jakieś info, bo trochę mnie to denerwuje :)

Mój komp to:
C2Duo E7200
płyta asus p5q
karta sieciowa na płycie, nie mam żadnych "wynalazków" :)

-
pozdrawiam