TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Ar-7284wna - długie oczekiwanie na odpowiedź routera.

Ar-7284wna - długie oczekiwanie na odpowiedź routera.
« dnia: 21 Luty 2011, 22:23:09 »
Witam.
Mam pewien problem z powyższym routerem. Mianowicie mam netie na łączu TPSA 1mb.
Jest problem przy wczytywaniu stron www.
Patrząc na lampki routera po wpisaniu adresu i kliknięciu ENTER router nie reaguje, tak jak powinien. Mianowicie lampki Internet i ADSL powinny migać obrazując pobieranie pakietów.
Lampki dopiero po kilku sekundach zaczynają migać, jak i ładowanie się stron (strony ładują się, ale po chwili).

Czy jest to wada routera czy może po prostu jakaś błędna konfiguracja?

MTU=1500

Odp: Ar-7284wna - długie oczekiwanie na odpowiedź routera.
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Luty 2011, 22:24:46 »
Stawiam na konfigurację  ;) Jakiś firewall lub jakieś filtrowanie masz włączone ?

Odp: Ar-7284wna - długie oczekiwanie na odpowiedź routera.
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Luty 2011, 22:45:21 »
Też mi się wydaje, że to na pewno konfiguracja tylko jak to poprawnie skonfigurować ? jeśli chodzi o zabezpieczenia to na pewno nie bo na poprzednim routerze było ok. Tylko zakupiłem ten bezprzewodowy ze względu na laptopa...