TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 Home 64x - WI-FI nie działa

Windows 7 Home 64x - WI-FI nie działa
« dnia: 21 Luty 2011, 19:42:22 »
Witam!
Mam wielki kłopot wczoraj (20.02.2011) ok. 15.00 zainstalowałem sterownik do mojej karty WI-FI (TL-WN722N [z tp-link'a] ) i za chiny nie chciało mi się połączyć z żadną otwartą siecią (a na xp z tą samą kartą działa) bo wyskakiwało "System windows nie mógł nawiązać połączenia z siecią NAZWA SIECI" idę spać... Dziś ok. 6.00 wchodzę, patrzę, a tu łączy się normalnie, ok, zostawiam kompa, aby się zaktualizował i idę do szkoły... Wracam ok.15.30 wszystko git, serfuje po necie i nagle "Aktualizacja Windows Update została ukonczona..." i pisze, że trzeba uruchomić komputer ponownie, klikam "Uruchom ponownie teraz"... Reset kompa i znowu WI-FI nie działa, nawet reinstalowałem sterownik i nic dalej wyskakuje "System windows nie mógł nawiązać połączenia z siecią NAZWA SIECI"...
Pomoże ktoś ???  Błagam...
Jeszcze raz dane ;D:
OS - Windows 7 Home Premium 64x (Orginał)
Wi-Fi - TL-WN722N (z tp-link'a)
Komunikat o błędzie - "System windows nie mógł nawiązać połączenia z siecią NAZWA SIECI"

Help