TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z Przęglądarka

Problem z Przęglądarka
« dnia: 18 Luty 2011, 09:37:18 »
Witam,

Mam taki problem. Posiadam 7, kiedy wchodzę przez 4 praktycznie przeglądarki ( IE6,Mozilla Fire Fox, Opera i Google Chrome ) nie mogę wejść w stronę www.chomikuj.pl. Problem polega na tym, że każda inna strona, którą chciałbym odtworzyć działa tzn nie mam problemów z ich użytkowaniem ani innych problemów ale tą 1 strone mi Windows blokuje. Dostaję takie powiadomienie po okresie oczekiwania na ustalenie serwera
Cytuj
Ups! Przeglądarka Firefox nie znalazła strony www.chomikuj.pl

Spróbuj ponownie wczytać: www.­chomikuj.­pl
Dodatkowe sugestie:

    * Uzyskaj dostęp do kopii strony www.­chomikuj.­pl w pamięci podręcznej
    *
      Szukaj w Google:

Należy postawić system od nowa czy to jakiś inny problem? Chciałbym dodać, że przed 2 dniami mi wszystko działało tak jak oczekiwałem i nie blokowało mi tej witryny.

Pozdrawiam i proszę o pomoc Flool11

Odp: Problem z Przęglądarka
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Luty 2011, 13:28:45 »
spróbuj wejść przez jakąś bramkę proxy jeżeli się da to stawiam na blok u twojego dostawcy .. no chyba że problem leży po stronie jakiegoś antywirusa lub blockera reklam ale to już byś musiał sam tą opcje włączyć co masz po instalowane w systemie ?
Ja mam np tak że wszystkie strony z torrentami mi działają z wyjątkiem torrenty.org muszę wchodzić przez którąś z bramek zamieszczonych tutaj... http://prx.centrump2p.com/
Problemu nie było w Polsce zaczął się dopiero w Holandi więc podejrzewam, że jest zblokowana u dostawcy internetu lub w całej Holandii. Ale może to być blokada ze strony torrenty.org która nie chce mnie z kolei puścić na swoją stronę, nie wiem może nie akceptują ip z zagranicy albo coś...
« Ostatnia zmiana: 18 Luty 2011, 13:33:50 wysłana przez jasiorr »