TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

problem z odtwarzaniem filmów ?

problem z odtwarzaniem filmów ?
« dnia: 16 Luty 2011, 23:08:57 »
Szukałąm już pomocy w innych tematach, ale wszystkie podane rozwiazania nie pomagały stąd też nowy temat.

Problem polega mniej wiecej na tym, że mam sobie tą 7, wszystko działało poprawnie. Jednego dnia obejrzałam sobie dwa odcinki serialu, działało, a drugiego dnia wieczorem już ten sam serial nie działał. To samo stało się z programem Cejrowskiego, ktory do tej pory działał.
Inne filmy i seriale działają. Błąd niby z kodekami. Ale zainstalowałam wszystkie możliwe paczki kodeków, programy. NIC. cały czas ten sam błąd. Oczywiscie 4 seria serialu działa radośnie, a 5 już nie. :/ Odinstalowałam,zainstałowałam inne.
Już mi sie pomysły skończyły. Pomóżcie, bo aktualnie mam ochote rzucić nowym laptopem o ścianę.   ???

Pozdrawiam!

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: problem z odtwarzaniem filmów ?
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Luty 2011, 23:14:03 »
zainstaluj KMPlayer - podczas instalacji zaznacz by kozystal z wbudowanych kodekow. Do tego zainstaluj RealAlternative   - i to wystarczy by chodzilo wszystko bezproblemowo.

p.s. wczesniej odinstaluj wszystkie badziewia co poinstalowales bo tylko pogorszyles sprawe.

Odp: problem z odtwarzaniem filmów ?
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Luty 2011, 23:42:00 »
zainstalowałAm. jestem kobietą.  8)

w każdym razie, to co wyżej napisałeś, nie pomogło. odinstalowałam wszystko, mam tylko KMplayera, ktorego do tej pory używałam, ale przeinstalowałam z zaleceniem. no i nic. wszystko działą, tylko nie te ' seriale.'  ???

Odp: problem z odtwarzaniem filmów ?
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Luty 2011, 19:05:50 »
skopiuj sobie niedziałający odcinek a pendrive i spróbuj włączyć gdzie indziej. Upewnnij się czy na kompie na którym masz to zrobić są wszystkie kodeki itp... jeżeli też nie będzie działać weź pod uwagę uszkodzone pliki ...