TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Service Pack 1 dla Windows 7 już dla subskrybentów TechNet/MSDN

Offline A$IOR

  • *
  • 36
  • GG:18514721
    • Windows 7/Windows Seven
Przed momentem posiadacze subskrypcji TechNet i MSDN otrzymali możliwość pobrania finalnych wersji dodatku Service Pack 1 dla systemów Windows 7 i Windows Server 2008 R2.

Service Pack 1 pojawił się w subskrypcjach w kilkunastu smakach. Dostępny jest tam między innymi obraz płyty DVD zawierający wielojęzyczne (w tym polskie) instalatory, zarówno dla 32- jak i 64-bitowych wersji systemu. Są również uaktualnione obrazy instalacyjne wszystkich wersji Windows 7 i Windows Server 2008 R2. Będą one przydatne dla tych, którzy często reinstalują Windows - Service Pack 1 jest już bowiem wbudowany w obraz instalacyjny i nie trzeba go później doinstalowywać. Wreszcie wśród udostępnionych dzisiaj plików znajdziemy także Service Pack 1 do pakietów językowych, dzięki czemu systemy wyposażone w dodatkowe języki będzie można zaktualizować bez dodatkowej zwłoki.

Service Pack 1 dla wszystkich użytkowników zostanie udostępniony publicznie za tydzień, czyli we wtorek, 22 lutego. Przeważająca większość użytkowników powinna otrzymać go automatycznie za pośrednictwem mechanizmu Windows Update - to polecana i najprostsza metoda instalacji w przypadku użytkowników domowych. Oczywiście będą oni mogli również zainstalować Service Pack 1 korzystając z autonomicznego instalatora. Tak czy inaczej nie ma powodu, by specjalnie wyczekiwać aktualizacji. Jak już wielokrotnie podkreślaliśmy, nie wnosi ona żadnych nowych funkcji do systemu, a jedynie zawiera poprawki odkrytych od czasu premiery problemów. Wyjątkiem jest tu serwerowy Windows Server 2008 R2, który wraz z SP1 zyska kilka funkcji, oczywiście typowo serwerowych.

źródło: dobreprogramy.pl http://www.dobreprogramy.pl/Service-Pack-1-dla-Windows-7-juz-dla-subskrybentow-TechNetMSDN,Aktualnosc,23216.html
Windows 8 6.2.9200.16422 PL (aktywowany)

Offline Portal

  • ***
  • 172
Odp: Service Pack 1 dla Windows 7 już dla subskrybentów TechNet/MSDN
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Luty 2011, 09:01:14 »
kto ma dostep i moze udostepnic "wersje oficjalna potwierdzoną oficjalnie przez MS "

Odp: Service Pack 1 dla Windows 7 już dla subskrybentów TechNet/MSDN
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Luty 2011, 16:10:07 »
Mam już wersję na każdą architekturę, ale mam błąd przy instalacji..