TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

(Wirus) koń trojański jqr.exe, jqq.exe i Jjonoa.exe. jqr.exe

Witam
Dziś ściągnąłem keya w którym był koń trojański :/ jqr.exe, jqq.exe i Jjonoa.exe. jqr.exe obciążał mi kompa nie było nic włączone a wydajność była maxymalna na szczęście jakoś go usunąłem tak samo poradziłem sobie z jqq.exe i Jjonoa.exe. Niestety skanowanie moim anty wirusem (eset security smart) nie wykryło żadnego wirusa tak samo skan windowsem defenderem też nic nie wykrył ale wirus był. Obawiam się, że jakieś pozostałości po tym wirusie mogły pozostać na moim komputerze, jakim PEWNYM programem przeskanować komputer aby sprawdził czy nic nie zostało, co z tym zrobić? A i przez tego trojana zostały uszkodzone gadżety, gdzie mogę pobrać podstawowe gadżety windowsa 7 ? Szukałem na stronie microsoftu ale nie znalazłem.
« Ostatnia zmiana: 18 Luty 2011, 13:07:25 wysłana przez Mirahz »

Odp: Wirus
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Luty 2011, 17:38:23 »
Witam
Dziś ściągnąłem keya w którym był koń trojański :/

Z tego co znam to forum te słowa praktycznie powodują brak pomocy. Najlepszy antywirus moim zdaniem to nod, a gadżety sa do znalezienia w googlu (straszny problem wpisać Windows 7, czy tam Vista gadżety)

Odp: Wirus
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Luty 2011, 22:00:11 »
format lekarstwem na wszystko  ;D

Odp: Wirus
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Luty 2011, 22:30:34 »
Lekarstwem okazuje się skan innym programem antywirusowym i przywracanie systemu ;)

Odp: Wirus
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Luty 2011, 23:46:12 »
Tak przywracanie systemu pomogło :)

Odp: Wirus
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Luty 2011, 16:38:24 »
A dla świętego spokoju przeskanuj system programem MBAM.
Czasem przywracanie nie wszystko usunie..

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: (Wirus) koń trojański jqr.exe, jqq.exe i Jjonoa.exe. jqr.exe
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Luty 2011, 13:10:45 »
Do rozwiązywania tego typu problemów polecam również dział bezpieczeństwo forum serwisu instalki.pl

http://forum.instalki.pl/viewforum.php?f=22

Nie ma mocnych na infekcje itp :)